janluk

Blogi/portale o finansach/inwestowaniu

Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuje ciekawych portali/ blogów o tematyce związanej z finansami/gospodarką/inwestycjami. Zależy mi na zgłębieniu tego tematu, a nie za bardzo wiem od czego zacząć. 

Co warto śledzić? 

Będę wdzięczny za pomoc. 

Dużo o finansach, kredytach i pożyczkach można się dowiedzieć z http://www.tvregionalna24.pl/aktualnosci/23781,chwilowki-online-w-polsce-jak-to-dziala :) Ja tam często zaglądam. Mają aktualne i fachowe wiadomości, co jest ogromną zaletą! Lubię być na bieżąco jeśli chodzi o finanse i cenię sobie takie porządne artykuły. One świetnie uzupełniają moją wiedzę!

www.bankieroperator.pl

Wiosenne plany? Zrealizuj je z lekką pożyczką! ?
4000 na 12 miesięcy z ratą 373,33 zł (RRSO: 23,78%)
oprocentowanie 0%
prowizja równa okresowi kredytowania
minimum formalności
dowolny cel!

Przykład reprezentatywny: 
kwota pożyczki netto: 4000 zł, liczba rat: 12, RRSO: 23,78%, 
rata miesięczna 373,33 zł, 
kwota do spłaty: 4480 zł, oprocentowanie: 0%, prowizja: 12%Bankier Group Sp. Zo.o. Sp. K. 
z siedzibą w Tomaszowie Maz. działa poprzez swoich Autoryzowanych Partnerów jako pośrednik kredytowy banków oraz firm pożyczkowych.

Ja już od jakiegoś czasu korzystam z usług z porównywarek pożyczek. Wszystko zawsze przebiega zgodnie z umową i nie mam żadnych zastrzeżeń. Na ich stronie internetowej są przedstawione oferty. Tu macie link https://pozyczka-online.info/ . Chociaż jest jeszcze możliwość dostosowania oferty do konkretnego klienta. W każdym razie sprawdzone, poleca