Zaloguj się, aby obserwować  
czekajaca

Własna cukiernia

Recommended Posts

Jeżeli prowadzicie własną cukiernię lub zamierzacie ją prowadzić to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://www.mayflon.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem powłok teflonowych i xylanowych. Współpracują z wieloma piekarniami i cukierniami więc można im zaufać.

Moja siostra założyła firmę i robi torty na  zamówienie  na urodziny , imieniny wesele a nawet teraz robiła kilka tortów na rozpoczęcie roku szkolnego dla nauczycieli.  Ostatnio  na tym forum znalazła namiar na  dostawcę jadalnego złota i to chyba była firma EDAN z Krakowa.  Teraz do swoich tortów wprowadziła element dekoracyjny w postaci  złota - widziałam taki tort…i wyszedł jak z bajki. 

Pamiętaj też jak istotna jest jakość produktów, które do wypieków będą niezbędne, jak na przykład aromaty cukiernicze. Mogę polecić Ci firmę Ipra France http://www.ipra.pl/. Mają niezwykle bogaty asortyment na światowym poziomie, także korzystanie z ich produktów na pewno pomoże Ci zbudować własną, unikatową markę. Trzymam kciuki!

20 godzin temu, Kruszyna napisał:

to zawsze pięknie się prezentuje w naszych głowach ale pamiętajcie, ze rzeczywistość bywa brutalna i może wcale nie być tak pięknie i kolorowo jak nam się wydaje.

Masz rację... Brzmi to okrutnie, ale niestety taka prawda. Mimo wszystko jakoś wierzę, że warto próbować, starać się i dążyć do celu. Tylko z odpowiednim zabezpieczeniem finansowym 🙂

Ja z kolei mogę wam doradzić  produkty do polewania wyrobów cukierniczych, fondanty, sztuczny miód czy syropy glukozowo-fruktozowy i glukozowy. Te wyroby najlepszej jakości znajdziecie w Holger Food. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje bo, tak samo jak my, stawiają na jakość i dobry kontakt z klientem.  Do tego ceny mają zupełnie rozsądne.

Na tym, to trzeba się znać i mieć do tego smykałkę. Moi rodzice się rzucili kiedyś na zakładanie kawiarni i do końca życie, będzie im się to odbijać czkawką.

Jeżeli planujecie prowadzić własną cukiernię to musicie wyposażyć się w odpowiednie urządzenia piekarnicze i cukiernicze. Polecam wam w tym celu zgłosić się do firmy https://guztech.com.pl/ Oni zajmują się sprzedażą maszyn tego typu.

Ja również prowadzę własną cukiernię. Niedawno nawiązałem współpracę z producentem aromatów spożywczych: www.ipra.pl. Dostarczają nam aromaty do ciast, słodyczy i lodów. Gwarantują bardzo dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.