Zaloguj się, aby obserwować  
Kirka

Odnawialne Źródła Energii

Recommended Posts

Jakie macie zdanie o odnawialnych źródłach energii? Kolektory to chyba już przeżytek....? A fotowoltaika, wiatraki? Jeszcze coś innego? 

Fotowoltaika rozkręca się w coraz szybszym tempie i technologie z nią związane są coraz bardziej zaawansowane. Na przykład u Hewalexa zaopatrzyć można się w takie cuda, jak EKOKONTROL albo OPTI-ENER, dzięki którym można monitorować wytwarzaną przez panele energię, zwiększać efektywność jej wytwarzania itd. Usługi związane z fotowoltaiką też są coraz bardziej rozbudowane - jak np. widać tutaj http://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kompletne-instalacje/, można kompleksowo zamówić panele razem z usługą ich montażu, pomocą przy zdobyciu dofinansowania itd. Także moim zdaniem jest to biznes przyszłości - szczególnie biorąc pod uwagę aktualne zmiany klimatyczne (tak środowiska naturalnego, jak i klimatu politycznego).

Odnośnie biznesu rolniczego, to w jakiś sposób możecie sobie pomóc. Mowa tutaj konkretnie o doradztwo finansowe lub kredytowanie np maszyn.  Zerknijcie na ten portal  [link usunięty] , wydaje mi się, że znajdziecie na nim wiele interesujących informacji, które pomogą wam ruszyć w następnych żniwach. Ja rolnikiem nie jestem, nie wiem jak to wszystko funkcjonuje, ale skoro macie opcje finansowania swojej pracy z zewnątrz, to czemu nie skorzystać? 

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się odnawialnymi źródłami energii to polecam wam skontaktować się z https://www.ozetelfotowoltaika.pl/  Oni zajmują się doradztwem, projektowaniem oraz montowaniem instalacji energooszczędnych.

Też się przymierzam do założenia paneli, widać że jest ich coraz więcej na domach więc to musi być opłacalne, znalazłem nawet firmę z moich okolic (małopolska) – PV Projekt, ktoś kojarzy i może coś powiedzieć na ich temat?

Też się przymierzam do założenia paneli, widać że jest ich coraz więcej na domach więc to musi być opłacalne, znalazłem nawet firmę z moich okolic (małopolska) – PV Projekt, ktoś kojarzy i może coś powiedzieć na ich temat?

Ekofachowcy.pl - jest taka porównywarka. Tam sprawdzasz, jakie są najlepsze oferty w twojej okolicy i zdecydujesz się na taką, która ci odpowiada. 

Ale nie chodzi o wybór najniższej ceny. Stawiajcie na takie opcje, gdzie dostaniecie naprawdę dobre warunki pod względem gwarancji, marki i jakości podzespołów.

To najlepsze rozwiązania. Przy obecnych dofinansowaniach to po prostu musi się zwrócić.