Zaloguj się, aby obserwować  
biznesiak

Aplikacja dzięki której poznajemy nowych ludzi

Recommended Posts

Witam,
ostatnio wymyśliłem aplikacje, dzięki której poznawałoby się ludzi z okolicy. Wiem, jest dużo takich aplikacji i na pewno ciężko jest się przebić, jednak mam pomysł jak wyróżnić moją :) 
Opisze działanie i sposób używania aplikacji.
Wychodzisz na miasto, odpalasz aplikacje, następuje losowanie ludzi z okolicy.
( w ustawieniach byłaby możliwość ustawienia z jakiej maksymalnie odległości ma wyszukiwać ludzi, np. w promieniu 2 km)
Gdy już system wylosuje osobę, wyświetla się czat i odbywa się rozmowa. Jeżeli dwie osoby zdecydują się spotkać, wyświetla im się mapa która pokazuje drogę do siebie :) Myślę że to jest ciekawy pomysł, jak dla mnie fajnie by było wyjść na miasto i poszukać kogoś w ten sposób :)
Nad kwestią zarabiania na aplikacji na razie się nie zastanawiałem, ponieważ najpierw chcę się mniej więcej zorientować, czy to w ogóle ma sens taka aplikacja. Dlatego pytam was, co o tym myślicie? Ciekawy pomysł? :)

Myslę, że bardzo ciekawy pomysł szczególnie dla młodych ludzi. Powinien szybko się przyjąć na rynku  i stać się popularny. Powodzenia

Jest podobna aplikacja która się nazywa bimber. Działa jak tinder tylko, że Polacy zmienili jej idea i zamiast szukać miłości szukasz ludzi, którzy tak jak ty chcą się iść napić.  

Jednak jeśli masz pomysł na promocje aplikacji i budżet to wydaje mi się, że nawet powielony schemat apki może wypalić.