Zaloguj się, aby obserwować  
Erdon

Zabiegi laserem

Recommended Posts

Czy ktoś z Was miał problemy ze stulejką lub z wędzidełkiem prącia? Problem może wydawać się dość wstydliwy, ale przecież może dotyczyć każdego mężczyzny. Znalazłem informację, że tego rodzaju zabiegi z zakresu urologii laserowej przeprowadzam się w Centrum Medycznym Multiclinic w Łodzi. Jest to piękna placówka z doświadczonymi urologami, która posiada supernowoczesny włoski laser CO2 do zabiegów chirurgicznych, w tym laserowego leczenia stulejki i problemów z wędzidełkiem u mężczyzn - najlepszy na rynku europejskim i amerykańskim. Nie ma co się obawiać i poddać zabiegowi, jeśli jest taka potrzeba. :) Więcej przeczytacie na stronie  [link usunięty]

Jeśli chodzi o Multiclinic Centrum Medyczne w Łodzi to swego czasu miałem okazje przechodzić tam zabieg przeprowadzony przez jak dobrze pamiętam dr. Kępe. Powiem tak, nie ma czego się obawiać, na pewno sprzęt jakim dysponuje klinika jest bardzo nowoczesny i profesjonalny.  Do tego co mi utkwiło w głowie to podejście, nie czułem nawet przez moment żadnego dyskomfortu czy poczucia, że ktoś na mnie dziwnie patrzy, po prostu relacja pacjent - klinika. Bardzo fajne podjeście.

Ja wiem (nie z własnego doświadczenia, lecz doświadczenia znajomego), że w leczeniu tego typu dolegliwości  [link usunięty] jest doskonałą kliniką. Może warto z nimi skonsultować się, czy faktycznie taka laserowa metoda jest w naszym przypadku wskazana.

W Warszawie w Ober Clinic na pewno robią z powodzeniem takie zabiegi, mój brat tam miał właśnie. Nie ma co się obawiać, zabieg krótkiego wędzidełka jest bezpieczny, mało inwazyjny a szybko i trwale usuwa bolesną przypadłość, brat też się długo zastanawiał a po sam powiedział że nie było się czego bać. Długo szukał dobrej kliniki i kilka osób mu właśnie Ober Clinic polecało, to w Śródmieściu jest.