Mrskinq

Ile dostałbym w lombardzie za komputer?

Recommended Posts

Łączna wartość komputera i innych gadżetów to 2,5 tysiąca zł. Stan jest idealny a komputer sformatowany. Ile dostałbym w lombardzie,OLX, allegro?

Teraz ci nie powiem dokładnych modeli bo nie ma mnie w domu ale jest tam monitor,myszka,klawiatura i obudowa.Podałem już łączną wartość.

Ludzie ale chyba podałem wam cene z normalnych sklepów, po co wam parametry. Jak tylko pytam że jeżeli tyle kosztuje normalnie to ile mi dadzą gdzie indziej.

Wydaje mi się, a raczej jestem pewny, że na pewno mniej niż jakbyś sam zdecydował się na poszukanie jakiegoś kupca. Wystaw go na stronie https://ogloszenia.nowysaczweb.pl/kategoria/elektronika/komputery/ .Ja śledzę ją od jakiegoś czasu i naprawdę warto tam zaglądać, ludzie wystawiają bardzo fajne oferty i jak widać sprzedają swoje produkty, bo co chwile jakaś oferta jest nieaktualna. Moim zdaniem taka opcja dla Ciebie będzie dużo lepsza niż oddanie go do lombardu...

A nie lepiej zamiast zastawiać komputer w lombardzie jest wziąć jakąś szybką pożyczkę? Na przykład jeśli chodzi o nowe chwilówki http://citysniper.pl to bardzo dobra strona, która szczegółowo je opisuje i na pewno pomogłoby Ci to we wzięciu takiego kredytu. Co Ty o tym sądzisz?

Dnia 1.05.2018 o 17:32, Mrskinq napisał:

Ludzie ale chyba podałem wam cene z normalnych sklepów, po co wam parametry. Jak tylko pytam że jeżeli tyle kosztuje normalnie to ile mi dadzą gdzie indziej.

Chociażby po to, że parametry parametrom nie równe i w tej samej cenie możesz kupić wydajnego laptopa, albo słabsze urządzenie, w którym płaci się tylko za markę. Poza tym w lombardziej mało dają, lepiej - jak pisali poprzednicy - wziąć pożyczkę, jeśli tak bardzo potrzebujesz pieniędzy. Albo wystawić na OLX, Allegro czy innych stronach z ogłoszeniami. Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że kolega tak naskakując na odpowiadających jest nerwowym człowiekiem i tego laptopa chce sprzedać, bo kradziony :D