Zaloguj się, aby obserwować  
zux

Tablet na prezent

Recommended Posts

Cześć. Zbliża się komunia mojego siostrzeńca i zastanawiam się nad tym jaki prezent mu kupić. Myślałam nad tabletem, ostatnio wyszedł SmartView 8 LTE i zastanawiam się nad jego kupnem. Czy to model warty zainteresowania? Ma już go ktoś może?

Hm, zastanawiam się tak i do głowy wpadły mi karty, a raczej gry karciane dla dzieci, myślałam czy właśnie swoim dzieciom kupić komplet kart i wspólnie od czasu do czasu  w niedziele pograć.  [link usunięty]  tutaj na allegro znalazłam ciekawy wybór. Moim zdaniem Tablet to jednak zamyka rodzinę na rozmowy, na wspólne spędzanie czasu. Nie uważasz?

Zapewne już dawno po komunii, ale może ktoś inny wpadnie na ten post.... i taki sam głupi pomysł. Według mnie na komunie tablet w żadnym przypadku! Dziecko będzie zajmowało się nim całymi dniami, zamiast się uczyć, czy spędzać czas z innymi ludźmi. To już lepiej grę edukacyjną (nie komputerową) lub jakąś wartościową książkę. Gdyby dziecko komunijne było młodsze, to można by było pomyśleć o tablecie EDUKACYJNYM, ale to prezent dla kilku latka :) 

Osobiście nie wiem, czy tablet jest dobrym wyborem. Warto teraz kupić jakiegoś budżetowego laptopa, bo jest to chyba zdecydowanie lepszy wyjście. Można kupić ultrabooka z odłączaną klawiaturą i będzie służyło jako laptop ;) Decyzja należy do Ciebie, ale wolałbym osobiście dołożyć nieco i zadowolić się fajnym lapkiem.

Sam tablet całkiem fajny, ma niezłe parametry. A jako prezent może być pod warunkiem, że rodzice nie mają nic przeciwko temu. 

Właśnie to samo miałam pisać, co rodzice dziecka na taki prezent? Ja osobiście nie chciałabym, żeby moja córka za rok na komunię dostała tablet czy inny sprzęt elektroniczny tego typu

Tablet to całkiem niezły pomysł na prezent. Trzeba tylko rozejrzeć się za porządnym i jednocześnie niedrogim sprzętem. Ja polecam wam poszukać czegoś w ofercie sklepu internetowego https://progres24.pl/ Oni sprzedają świetne tablety, laptopy i komputery.