Zaloguj się, aby obserwować  
iskrall

Prezent na rocznicę ślubu

Recommended Posts

Cześć :) Jaki najlepiej prezent wybrać na 30 rocznicę ślubu dla Rodziców?:) Zastanawiamy się nad kupnem alkoholu, w związku z tym poszperaliśmy z internecie i natrafiliśmy na bardzo ciekawą ofertę na stronie [link usunięty] gdzie oferują szeroki wybór alkoholi dobrego gatunku. Jak myślicie czy to dobry pomysł, a może macie jakieś inne podpowiedzi? :)

Hm..... trudna sprawa bo co takim ludziom trzeba :) Z tego co wiem to moja znajoma swojej mamie kupila komplet porcelany jaki mama zawsze chciała  i wybrała się po niego aż  do Wrocławia do Salonu Porcelany Pani Beaty Górskiej.  Moim zdaniem takie prezenty są z tzw duszą i sa bardzo eleganckie i atrakcyjne. 

A może jakiś wyjazd ? nad morze może ??? Ja swoją żonę zabrałem do Spotu i bardzo miło wspominam ten czas. Nocowaliśmy  w  w bardzo ładnym mieszkaniu z victus-sopot.  Wynajeliśmy mieszkanie  w centrum sopotu z wieloma atrakcjami na miescie.  Bardzo fajnie sędziliśmy ten czas i nocowalismy w normalnym mieszkanku z wygodnym łóżkiem i wszystkimi udogodnieniami. 

Wszystko zależy od rodziców oraz od tego jakie są ich oczekiwania i od tego czym sie interesują. Duże znaczenie tutaj ma również to ile masz pieniedzy do wydania. Inny prezent możesz zaproponować jeśli masz 100 zł, inny prezent jeśli masz 1000 zł.

Proponuję postawić na wyjazd. Starsi ludzie, często mają jeszcze przyzwyczajenia z dawnych czasów, rzadko pozwalają sobie na kolacje czy wyjazdy. Tak więc będa mogli sie zrelaksować ( chociaż pewnie na poczatku będa narzekac,że po co to wszystko).

Sporo świetnych hoteli spa jest w Sudetach http://travelreporter.pl/artykul/130/Top,5,hoteli,z,basenem,w,Sudetach

Ja to poszłabym w tekstylia. Ładny obrus, pościel czy też któraś z narzut [link usunięty] na łóżko to coś, co zawsze wypada na takie święto sprezentować.

Też polecam zafundować rodzicom wypad w ciekawe miejsce. Ostatnio bardzo wypiękniało Trójmiasto i zawsze jest tam co robić – morze, plaże i fajne zabytki, miejsca kultury. Polecam https://apartamenty.irsapartments.pl . Maja dobre apartamenty na wynajem.