Recommended Posts

Witam Serdecznie ,

Na wstępie przeproszę jeśli mój post został umieszczony w  nie właściwym miejscu . Prawda jest taka ze pasuje po części tutaj , ale nie o tym chciałem pisać !

Nie wiem w jaki sposób mam siebie i swój pomysł zaprezentować by znalazł się ktoś kto uwierzy że to ma sens , i się przyjmie , wierzę że spośród polskiej mentalności ktoś ujrzy w tym przyszłość , ale nie przedłużając spróbuje opisać czego oczekuj i co chciałbym zrobić ? Otóż od dwóch lat musiałem wyjechać za granice , od tego czasu regularnie odbywam kursy Niemcy-Polska , jak i wysyłam rzeczy. Może nie wszyscy zobaczą w tym sens i pieniądz ale każdy kto podróżuje lub ma firme transportową czy o osób czy rzeczy wie że idzie na tym zarobić . Otóż wiele ludzi ogłasza się poprzez portal Blablacar który jest strasznie , nie wygodny oraz z miesiąca na miesiąc traci swoich klientów , wielu z tych ludzi ucieka do grup na Facebooku  jednak jest to strasznie nie wygodne i nie praktyczne, tak samo ma się z firmami . Chciałbym zrobić portal zrzeszający wszystkich ludzi , pisząc wszystkich ludzi mam na myśli kierowców i pasażerów , firmy  i klientów , każdego kto jeździ regularnie do pracy 20 km by zabrać z miejscowości lub po drodze , by ludzi na portalu mogli również nawiązać nowe znajomości . Portal miałby być również przychylny do firm którym zaoferowało by się wygodny , przejrzysty panel do rezerwacji przejazdów oraz śledzenia swoich przewoźników. To tylko zalążek tego co powinien zawierać taki portal , pewnie się zastanawiacie w jaki sposób strona mogła by zarobić? To prosto ale na to z chęcia odpowiem osobom zainteresowanym . Koszt stworzenia takiej strony nie jest mały ale przypuszczam ze dla kogoś kto ma kapitał i chce spróbować go dobrze ulokować to są małe kwoty.

Szukam w tym projekcie swojej życiowej szansy , może akurat się odmieni i będę mógł wrócić do ojczyzny by mieć za co godnie żyć ?

Jeśli jest kto kolwiek zainteresowany współpracą , pomocą lub ogólnie jest zainteresowany zapraszam do komentowanie lub na wiadomość prywatna

Mam nadzieje ze znajdą się ludzie przyszłościowi , widzący sens w inwestowanie tego typu projekty

Pozdrawiam serdecznie i nie zależnie od pory dnia i nocy kiedy to czytacie , miłego dnia życzę ! ?