Recommended Posts

Jeżeli posiadasz kapitał 20-50 tysięzy złotych oraz jesteś osobą zdecydowaną na sukces a docelowo na zarabianie DUŻYCH pieniędzy to zapraszam do współpracy.
Uczciwej osobie przekażę BIZNESPLAN na rozpoczęcie i prowadzenie firmy.
Firma będzie zarejestrowana na Ciebie i bez dostępu do gotówki i konta firmowego przeze mnie - czyli nie mam możliwości dysponowania (oszukania i wykorzystania) Ciebie.
Mogę natomiast brać czynny udział w działaniach firmy oraz wspomagać ją kolejnymi nowymi rozwiązaniami, które podparte są moim wieloletnim doświadczeniem biznesowym (prowadziłem kilka małych firm).
W zamian oczekuję 3000 zł jednorazowej wpłaty na moje konto oraz UWAGA: tylko 20% z dochodów tejże działalności przez 12 miesięcy (do uzgodnienia) CZYLI... jeżeli firma zarobi w pierwszym miesiącu 5000 zł to dla mnie jest TYLKO 1000 zł !
POTEM Ty zadecydujesz czy rozstajemy się (a Ty zachowujesz całą wiedzę i dorobek firmy) czy współpracujemy dalej - np. z tą jedną firmą lub z kolejnymi.
Zapisałem kilka rozwiązań i pomysłów na stronie:
5000motywacji.wordpress.com        ...aby osoba zainteresowana mogła zorientować się, że możemy działać na dowolnie wybranej płaszczyźnie.
TAKICH WARUNKÓW NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE !!!
...kilka asów trzymam dla sprawdzonych partnerów biznesowych.

Pozdrawiam Dariusz.