Zaloguj się, aby obserwować  
zuza15

Najlepszy prezent dla każdej kobiety

Recommended Posts

Najlepszym prezentem dla każdej kobiety będzie voucher podarunkowy na masaż, zabieg, makijaż, w jakimś dobrym studiu kosmetycznym. Na tej stronie  [link usunięty]  znajdziemy coś idealnego. 

A może jakiś wyjazd ?  mój maż co roku zabiera mnie w jakieś miejsce i dopiero na miejscu i poznakach drogowych okazuję sie gdzie jesteśmy. W zeszły weekend  mąż zabrał mnie do Sopotu i spędzilismy tak bardzo fajny czas. Mąż wynajął mieszkanie z Victus.  My mieliśmy bardzo fajne mieszkanie kawalerkę ale wydaje mi sie, że jak dla dwojga ludzi takie mieszkanko wystarczy. 

Myślę, ze jest to dobre rozwiązanie. Prezent materialny taki jak ubrania czy torebkę trudno jest czasami dobrać tak aby zadowolić drugą osobę Za to z zabiegu praktycznie każda kobieta powinna być zadowolona.

Proponowałbym zainwestować w ;

mezoterapię

pakiet na botoks

osocze bogatopłytkowe

albo po prostu masaż Na stronie opisane są zabiegi w jakie warto zainwestować : http://www.panoramastylu.pl/zabiegi-na-zmarszczki-co-wybrac-aby-o-nich-zapomniec.html

Według mnie świetnym pomysłem na 18 urodziny jest na przykład taki Te zegarki z drewna strasznie mi się podobaj i też chciałabym dostać taki w prezencie ;) Na prawdę wyglądają świetnie i przede wszystkim elegancko!

Ja dodam od siebie, że niezależnie od prezentu, kobiety kochają kwiaty. Więc czegokolwiek byście, drodzy Panowie, nie kupowali, kwiaty to podstawa :)

A powiedzcie mi, czy prezent w postaci urządzenia do pedicure  [link usunięty] wypada dać? Bo mam w tym względzie mieszane uczucia, jednakże wiem, że moja kobieta o czymś takim marzy.

Wydaje mi się, że prezenty dla kobiet to odwieczny problem mężczyzn... Przynajmniej ja zawsze taki mam. Na szczęście ostatnimi czasy udało mi się trafić na stronę https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Dziewczyny ,gdzie mogę zamówić spersonalizowane prezenty. Dzięki takiemu zabiegowi stają się one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, a kto z takiego prezentu byłby niezadowolony? Zerknijcie sobie na stronę, bo jak dla mnie to naprawdę dobre rozwiązanie