Recommended Posts

Cześć,

Jest tutaj może osoba która zajmuje się różnego rodzaju dofinansowaniami, pożyczkami na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Może to być też kredyt indywidualny.  Interesuje mnie kwota 50.000zł na 120 miesięcy, ze względu na mój aktualny kredyt hipoteczny a więc i prawdopodobnie słabsza zdolność kredytowa, jednak nie niemożliwa (sprawdzane w PKO BP, na dochody moje + żony). Bardzo mile widziany brak kar za wcześniejszą spłatę. 

Miejscowość: Bielsko-Biała

jaki jest status twojej firmy bo zdaje się że mylisz  pewne rzeczy.  W banku Raiffeisen możesz się starać o kredyt obrotowy niezabezpieczony. Nie trzeba zastawiać majątku własnego ani firmy bo gwarancję daję BGK.

A czy taka pożyczka bez bik online to Waszym zdaniem sensowne rozwiązanie [link usunięty]

Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady oraz sugestie ;)

Dnia 7.06.2018 o 11:24, MarioFKS napisał:

Cześć,

Jest tutaj może osoba która zajmuje się różnego rodzaju dofinansowaniami, pożyczkami na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Może to być też kredyt indywidualny.  Interesuje mnie kwota 50.000zł na 120 miesięcy, ze względu na mój aktualny kredyt hipoteczny a więc i prawdopodobnie słabsza zdolność kredytowa, jednak nie niemożliwa (sprawdzane w PKO BP, na dochody moje + żony). Bardzo mile widziany brak kar za wcześniejszą spłatę. 

Miejscowość: Bielsko-Biała

zapraszam do kontaktu pomogę na pewno  [email protected]

witam serdecznie,

Jeśli Pytacie Państwo o kredyt zarówno gotówkowy, konsolidacyjny, dla firm, profesjonalistów, rolników, itp? To ten post jest dla was!

Nest Bank jest najlepszy pod kątem najlepszych kredytów, a dlaczego? Co nas tak wyróżnia?

**najdłuższy na rynku okres kredytowania do 144 miesięcy ( 12 lat)

** najniższa rata dostosowana do twojego budżetu

**minimum formalności, uproszczona procedura

**najwyższe kwoty

**na dowolny cel

**wniosek przez telefon, decyzja w 2 minuty , pieniądze na koncie wskazanym przez ciebie (nie musi to być konto Nest bank ) już w 24h - podpisanie dokumentów w oddziale lub wskazanym przez klienta miejscu na terenie Polski

**prowadzenie działalności już  od 12 miesięcy

**bez zabezpieczeń i poręczycieli

A teraz szczegóły:

*** kredyt gotówkowy do 550 tys zł

***limit w koncie do 250 tys zł

***kredyt dla rolnika do 350 tys zł

***kredyt dla profesjonalisty do 650 tys zł    ***** działalność już od 6 miesiąca

***kredyt dla przedsiębiorcy do 550 tys zł

***szybki kredyt na spłatę zaległości, na pilne sprawy do 50 tys zł.

Jeśli to właśnie ty potrzebujesz pieniędzy, aby ziścić swoje plany, nie czekaj: napisz  [email protected] ; zadzwoń  727633313

Pamiętaj jesteśmy dla ciebie, a nie ty dla nas! Z nami rozwiniesz skrzydła, pozwól sobie pomóc,

Pozdrawiam i zyczę najlepszego dnia w życiu! może to właśnie ten dzień :)

ULA

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:

- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki pozna Pani już podczas wypełniania wniosku);

- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu);

- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu, maksymalna kwota kredytu 4 tys. zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy),

- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 550 000 PLN, maksymalny okres spłaty 144 miesiące).

Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dnia 9.08.2018 o 15:13, maczynski napisał:

Pożyczka w banku na pewno jest bezpieczniejsza, ale czy na prawdę dobrym pomysłem jest rozpoczynanie prowadzenia firmy od zaciągania kredytu? 

Teoretycznie nie, ale jeśli nie mamy środków własnych to nie ma innego wyjścia. Oczywiście są jeszcze jakieś dotacje. Ale otrzymanie ich wcale nie jest łatwe. Jeśli pomyślimy i zapożyczymy się rozsądnie i dobrze przeanalizujemy biznes plan to nie ma co się bać. Gorzej jak gdzieś popełnimy błąd i biznes się nie uda a zostaniemy z kredytem. 

No tak. Ale jednak w tym wypadku to dobrze jednak nad taką pożyczka mimo wszystko dobrze się zastanowić. Na Finanse Rankomat jest porównywarka można sprawdzić gdzie jest najkorzystniej. I zawsze trzeba brać pod uwagę to, że może nam się biznes nie udać. Zawsze tak może być, nie można zakładać, że na pewno się uda. 

No nie można. Ale takie ryzyko. Zawsze też można skorzystać z pomocy jakiegoś analityka biznesowego czy coś. Tez a pro po kredytu to taki Rankomat Finase czy inna porównywarka daje nam tylko podstawowe informacje. A to bank po zbadaniu zdolności daje nam ofertę i po jej otrzymaniu lepiej się zastanowić.

To co mówisz może mieć sens. Lepiej skorzystać z pomocy zanim zaciągniemy kredyt a biznes okaże się niewypałem. To ryzyko. Nie ma nic lepszego jak zdrowy rozsądek. 

Ja jakoś jestem sceptycznie nastawiona na kredyty. Ale jeśli ma to być kredyt na biznes to taka konsultacja u doradcy może mieć sens. Z resztą przy zaciąganiu kredytów nawet na potrzeby "własne" warto zachować zdrowy rozsądek. 

Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes. 

Zdecydowanie masz rację, ale każda pożyczka niesie ze sobą ryzyko, jest to nieuniknione ;) Ja pamiętam kiedy ja decydowałem się na zaciągnięcie kredytu i ostatecznie zdecydowałem się na ofertę ze strony https://credit-10.com/pl/zaplo-logowanie/ . Jak dla mnie okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo pieniądze miałem bardzo szybko, na czym wtedy mi bardzo zależało, a dodatkowo warunki pożyczki były naprawdę bardzo atrakcyjne. Z tego co widzę nadal tak jest dlatego jeśli czegoś szukacie to sobie tam zajrzyjcie

Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes. 

Jestem zdania, że każdy powinien zaciągać pożyczkę na własne możliwości. 

Jeśli szukacie dobrej pożyczki na założenie firmy, polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://innpoland.pl/138247,pozyczka-na-zalozenie-firmy-czyli-skad-wziac-pieniadze

Na stronie jest sporo inforamcji o tym w jaki sposob zyskać pieniądze na założenie firmy.  Jesli nie wystarcza nam nasze oszczedności, dotacje z urzędu pracy oraz dotacje z unii europejskiej.

Wbrew pozorom pozyczki pozabankowe również mogą byc dobrym rozwiązaniem. Szczególnlie dla młodych firm oraz osób, które maja problem z bik oraz krd. Firmy prywatne nie wymagaja tak dużej zdolnośći kredytowej jak banki.