Recommended Posts

Poszukujemy inwestorów zainteresowanych nabyciem zakładu produkcyjno-montażowego z branży konstrukcji stalowych.

Przedsiębiorstwo jest zlokalizowane w południowej Polsce, blisko autostrady A4, w sąsiedztwie dużego miasta. Jest to zakład z kilkunastoletnią tradycją. Dzięki wysokiej jakości oraz indywidualnemu podejściu do klientów posiada grono stałych, solidnych odbiorców, w tym firmy notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Roczna produkcja to ok. 2500 ton wyrobów stalowych.

Sprzedaż kierowana jest na rynek krajowy oraz na eksport. Załoga to blisko 100 pracowników.

Działalność jest dochodowa, z potencjałem dalszego rozwoju. Obecnie roczne przychody to około 19 milionów złotych.

Cena sprzedaży obejmuje:

- nieruchomości,

- maszyny, urządzenia, środki transportu, narzędzia,

- materiały, półprodukty oraz wyroby gotowe,

- kontrakty z obecnymi dostawcami oraz odbiorcami,

- przejęcie pracowników zakładu,

- wsparcie posprzedażowe aktualnego właściciela.

Oczekiwana cena: 3 mln euro

Według operatu szacunkowego z marca 2017 roku, wartość nieruchomości (bez maszyn i urządzeń), obejmujących hale produkcyjne, hale warsztatowe i magazynowe, pomieszczenia biurowe, drogi komunikacyjne oraz utwardzony plac przekracza 9,5 mln złotych.

Każda firma, która zajmuje się konstrukcjami stalowymi powinna mieć kontakt do sprawdzonej hurtowni stali. Jeżeli jeszcze takiej nie zleźliście to polecam wam www.hst2.pl Firma ta dostarcza stal wysokiej jakości.

Firma zajmująca się wykonywaniem konstrukcji stalowych to ciekawy pomysł na biznes. Jeżeli działacie w okolicach poznania to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy www.stalexinowroclaw.pl Zajmują się sprzedażą wyrobów hutniczych.

Proponuje kontakt z tą firmą http://rsq-associates.pl/sprzedaz-firmy-produkcyjnej-uslugowej/. Profesjonalnie przeprowadzili sprzedaż mojej spółki. Świetnie sobie radzą na rynku inwestorów. Mają bogate doświadczenie i znają potencjalnych nabywców. A do tego zajmują się wszystkim od wyceny  spółki poprzez przygotowanie oferty do zakończenia transakcji sukcesem. Spokojnie mogę ich polecić 

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się wykonywaniem konstrukcji stalowych polecam skontaktować się z www.semi.net.pl Sam z nimi współpracowałem i mogę powiedzieć że pracują tam świetni specjaliści, na których można polegać.

Stawianiem hali stalowych zajmuje się np. http://www.inter-tech.net.pl/ . Bardzo dobre opinie o nich słyszałam i myślę,ze warto poprosić ich o ofertę. Zajmują się zarówno wykonaniem, jak i montażem. Robili u mojego kuzyna i był bardzo zadowolony, bo wszystko poszło sprawnie i bez żadnych problemów.