Zaloguj się, aby obserwować  
optimusnaczelny

Zakup mieszkania w Warszawie

Recommended Posts

Warszawa to dobry kierunek moim zdaniem. Dobry z kilku powodów: stolica, więc to tutaj jest zgromadzony największy kapitał, co przekłada się na większe zarobki, lepszą jakość usług, większe możliwości rozwoju.

Nieruchomości - ceny są zróżnicowane, pd około 12 tys zł w Śródmieściu do około 6 tys zł za 1 mkw w dzielnicach peryferyjnych.

Największy zwrot z inwestycji można uzyskać właśnie w Śródmieściu. Odsyłam do: https://sonarhome.pl/ceny-mieszkan/warszawa/srodmiescie

Zestawienie cen 1 mkw w Śródmieściu oraz pozostałych dzielnicach. Wawer wydaje się być najtańszy.

Dźwigowa Park na Włochach. Przyjemna i kameralna inwestycja. Ładna okolica, deweloper uczciwy i nie stawiający na masowe budownictwo, jak np. jeden z molochów na Bemowie. Mniejsze osiedle to fajniejsze życie

Dnia 3.09.2018 o 10:49, Hubert napisał:

A może Wilanów?? Widziałem tam ciekawe inwestycje. Ogromne wrażenie robi na mnie projekt Wilani.

Projekt Wilanii ma ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o układ pomieszczeń. Przestronne mieszkania, w których z łatwością będzie można funkcjonować. Bardzo lubię rozwiązania, gdzie salon połączony jest z aneksem kuchennym. Wizualnie takie mieszkania zawsze wydają się większe.

Zgadzam się, że kuchnia połączona z salonem powiększa optycznie mieszkanie, ale ten zapach gotujących się potraw roznoszący się po całym mieszkaniu… Widziałem, że deweloper oferuje też inne układy mieszkań, gdzie można założyć drzwi przesuwne i kuchnia jest już zamknięta. Więc w sumie każdy znajdzie coś dla siebie.

4 minuty temu, LekkiWiatr napisał:

Zgadzam się, że kuchnia połączona z salonem powiększa optycznie mieszkanie, ale ten zapach gotujących się potraw roznoszący się po całym mieszkaniu… Widziałem, że deweloper oferuje też inne układy mieszkań, gdzie można założyć drzwi przesuwne i kuchnia jest już zamknięta. Więc w sumie każdy znajdzie coś dla siebie.

Widziałem ten układ mieszkań, gdzie wystarczy tylko wstawić drzwi i kuchnia jest zamknięta. Ja jednak preferuje otwartą przestrzeń, która dzięki temu tętni życiem. Poza tym teraz nowoczesne wnętrza lepiej wyglądają gdy kuchnia jest połączona z salonem (oczywiście moim zdaniem).