Recommended Posts

Cześć :)

Oriflame jako firmy, chyba nie trzeba przedstawiać. Dla mnie jest dodatkową, ciekawą przygodą pozwalającą poznawać nowych ludzi.

Czy jest jedynym moim zajęciem? Nie :) Raczej nigdy nie będzie, ponieważ świat ma do zaoferowania niezliczoną ilość możliwości i szkoda się ograniczać do korzystania z jednej. Czym zatem jest? Jak w temacie - przygodą :) Kolorową, pachnącą, pełną uśmiechów, nowych znajomości i ciekawych pomysłów, zmieszanych ze sporą garścią wiedzy.

Jeśli chcesz, chętnie się tą przygodą podzielę :) Niezależnie od tego, czy podejście będziesz miał/a podobne do mojego, czy nastawisz się na pracę, osławione zarabianie dodatkowych pieniędzy, czy zaczniesz tworzyć swój własny biznes z oparciu o tą firmę. Daj znać, chętnie Ci pomogę, udzielę odpowiedzi i rozwieję wątpliwości, jeśli jakieś masz.

Czym możesz się zajmować?
W generalnym skrócie:

Jeśli kupujesz kosmetyki Oriflame dla własnych potrzeb (niezależnie od tego, w jakiej części kraju mieszkasz) - napisz, a umożliwię Ci kupowanie z 20% zniżką. Będziesz niezależną klientką, kupującą u źródła. Pominiesz wszystkich pośredników. Może Ci się to spodoba, a koleżanki zaczną prosić, żebyś dla nich też coś zamówiła i tak dojrzeje w Tobie pomysł rozwinięcia skrzydeł. W międzyczasie będziesz mogła korzystać ze wszystkich szkoleń, uczyć się i pogłębiać wiedzę, nie angażując w to ani złotówki. Czy to dobra opcja na start? Minusów nie widzę ;)

Jeśli chcesz od razu robić zakupy w Oriflame dla siebie i znajomych - odezwij się. Wprowadzę Cię do tego kolorowego świata naturalnych kosmetyków i najróżniejszych dodatków jako nową konsultantkę. Mogę podzielić się z Tobą tą intrygującą przygodą :) Możliwość korzystania ze szkoleń, nabywania wiedzy, doświadczenia i nowych umiejętności stanie się Twoim udziałem. Będziesz też mogła zapraszać nowe osoby i zebrać wokół siebie grupę pozytywnie zakręconych ludzi, z którymi podbijesz świat :)
Brzmi nieźle? Jasne :D

Przy tej okazji, specjalnie dla Ciebie, są przygotowane prezenty powitalne z programu Witamy :) Tak na start i zachętę :)