designlab360

Za darmo wykonam stronę www dla Twojej firmy.

Recommended Posts

Dzień dobry,

Chciałbyś zaoszczędzić kosztów związanych z projektowaniem strony dla Twojej firmy? Chciałbyś mieć responsywną, profesjonalną stronę?

Dobrze trafiłeś. 
Tak, wykonam stronę www za darmo. Dlaczego?  Szukam nowych projektów do mojego portfolio. 

Twoja strona www zawiera:

Projekt premium,

Galeria,

Mapy Google,

Opcja rejestracji i loginu,

Język angielski,

Pozycjonowanie,

Nielimitowana liczba zakładek,

Ochrona sitelock (zielona kłódka przed www),

Ochrona przed spamem i hakerami,

oraz więcej.

Jestem certyfikowanym doradcą marketingowym. 

Zapraszam ,liczę na odzew :) 

DesignLab360

Cóż, nie pochwalam czegoś takiego... Skoro dostarczasz jakąś wartość to powinieneś pobierać za to wynagrodzenie, nawet mega słabe stronki ludzie po 200-300zł sprzedają. A jak za darmo będziesz robił, to ludzie nie będą szanowali Twojego czasu.

Popieram Panów powyżej. Niemniej jednak chciałbym dodać parę słów od siebie. Wykonanie profesjonalniej strony internetowej oznacza ogromny nakład pracy co za tym idzie kosztów. Wiele rzeczy idzie samemu zrobić, to fakt,  ale rzadko da się to obejść. Jeśli zależy Ci na dopłacaniu do cudzego biznesu (w co raczej wątpię, że będziesz chętny zrobić) nie widzę w tym problemu, ale dlaczego zaniżasz ceny rynkowe? Podstawowa stronka opiewa na koszt minimum 1000zł! Natomiast takie coś jak pozycjonowanie za darmo nie istnieje. W dzisiejszych czasach mega ciężko o darmowe linki do strony (cena jednego linka waha się od 50 do 12000tyś zł). Podsumowując ciężko jest mi uwierzyć w profesjonalność takich usług (chcę podkreślić, że nie mam tutaj na celu kwestionowania Pana umiejętności mój osobisty brak zaufania).

Prawda jest taka, że niestety taka strona nada się jedynie pod fanowskie rzeczy, ale na pewno nie pod stronę firmy.  Tworzenie stron internetowych musi być odpowiednio przeprowadzone, a one muszą spełniać wiele warunków, jeśli więc chcesz, aby byłą ona zrobiona prawidłowo to ja odsyłam do https://solv.pl/strony-internetowe/