Zaloguj się, aby obserwować  
maczynski

Kierowca C+E - jakie zarobki?

Recommended Posts

Czy ktoś może się orientuje na jakie zarobki można liczyć jako kierowca C+E na krajówkach i trasach międzynarodowych? Jakie obecnie są stawki i formy rozliczeń? 

To zależy od systemu i trasy. Jeśli jeździsz na międzynarodówkę to masz lepsze pieniądze, ale również częściej nie ma Cię w domu. Systemy są różne, zazwyczaj umowy masz z podstawą i dietą za trasę. Co firma to inne stawki, ale najkorzystniej raczej u tych większych przewoźników szukać pracy. 

Gdzieś mi w ręce wpadł artykuł o systemach w Link Transport gdzie poszukują na trasy w systemie 2/1 a nawet 6/2 własnie na międzynarodówkę. Czy ktoś jeździ może w 6/2 i może przybliżyć zarobki? 

6/2 to system chyba najgorszy, albo najlepszy. Z jednej strony jesteś w trasie 6 tygodni a dwa w domu więc jak komuś zależy na pieniądzach to tu zarobi najwięcej. Ale mieszkasz wtedy w kabinie. Kiedyś tak pracowałem jak budowaliśmy dom. Z czasem okazało się, ze nie zauważyłem jak mi dzieciaki rosną i zmieniłam na 2/1, wynagrodzenie mniejsze, ale krócej nie ma cię w domu. Zarobki  z tego co wiem to w większych firmach jak i np. w Link Transport masz podstawę i dietę (umowa o prace). Jak już jednak chcesz iść za kółko to do większych firm małe to "dziady"

Ja w tej firmie nie pracowałem. Ale ciagniki na trasach widać. Może na etransport.eu zapytaj tam raczej jakieś opinie o Linku są. 

Na tym forum niczego sensownego się nie dowiesz. Specyficzna branża i o zarobkach i opiniach się nie rozmawia. Co prawda na innych forach czytałem, ze Link sie rozwija i ma nową flotę i poszukuje kierowców na różne trasy. 

Ogłoszeń o pracy kierowcy C E jest na prawdę sporo. Myślę, ze w każdej formie zarobki są podobne. Więc jak udasz się do Linka to się dowiesz i będziesz mieć chociaż widły. 

Dużo ludzie nie wie jak w prosty sposób można zwiększyć swoje zarobki, sporo pomaga w tym wiedza z internetu, którą pozyskać można na przykład ze strony http://www.gpmapa.pl/trwa-okres-wypowiedzenia-umowy-o-prace-czas-nieokreslony/

Zalezy od firmy. Ja jeżdże na miedzynarodówce dla Blau Speed i dobrze zarabiam.  Ale w poprzendiej firmie tak nie było, a z wypłata potrafili spoznic się o pol miesiaca. 

Jeżeli chcecie zostać zawodowymi kierowcami to poza prawem jazdy musicie zdobyć odpowiednie kwalifikacje. We Wrocławiu znajduje się szkoła jazdy, która poza przeprowadzaniem kursów na prawo jazdy możliwa zdobycie kwalifikacji wstępnej dla zawodowych kierowców.

Zarobki w dużym stopniu są zależne od tego do jakiej firmy trafimy. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://kariera.transpoloniagroup.pl/ Dzięki nim możecie rozpocząć pracę zawodowego kierowcy w porządnej firmie.

Jeżeli zależy wam na pracy zawodowego kierowcy to w pierwszej kolejności musicie przejść odpowiednie badania psychologiczne. Osobom mieszkającym w okolicach Gliwic polecam wybrać się do https://autosugestia.com/ Tam wykonacie odpowiednie badania.

Bycie zawodowym kierowcą pod względem finansowym jest bardzo opłacalne. Jeżeli jesteście tym zainteresowani to polecam wam skontaktować się z firmą http://portkierowcy.pl/ Oni zajmują się przeprowadzaniem niezbędnych szkoleń okresowych dla kierowców zawodowych.