pierrot

Reklama i pozyskiwanie klienta

Recommended Posts

Witam was serdecznie, mam do Was kilka pytań, ale chętnie wysłucham także porad od starszych kolegów.
Otóż, w Listopadzie zeszłego roku (2017) przejąłem firmę Pierrot (napoje z dostawą do domu, lokalu i biura). Firma miała już swoich stałych klientów, ale my  cały czas nabywamy nowych bo do tej pory przybyło ich około 140. Nie jest to dla mnie najlepszy wynik i bardzo chciałbym zwiększyć tą ilość, niestety sezon już za nami ale mówi się trudno. Chciałbym Was drodzy koledzy zapytać jakie Wy macie pomysły lub jak Wy pozyskujecie klientów do swoich firm i nie chodzi mi tylko o kolegów "z branży" chętnie przeczytam każdą radę dotyczącą reklamy swojej firmy czy produktu. 

Dodam, że roznoszenie ulotek czy reklama na Facebooku już działa od dłuższego czasu ale nie daje takich efektów jakich oczekuje.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dobrze przygotowane portfolio też nie zaszkodzi - zwłaszcza takie w formie fotoksiążki. Dla zainteresowanych "Jak wykorzystać fotoalbum w kontaktach biznesowych?"

Dlatego też warto jest reklamowac sie na wiele sposobów:

stworzyć stronę www
pozycjonować ( chociaz to proponowałbym powierzyć zewnętrznej doświadczonej firmie bo pozycjonowani samodzielne możę przynieśc o wiele więcej wad niż zalet). 
zainwestować w profile w mediach społecznościowych. Szczególnie, że bardzo wiele osób posiada aktualnie profile i usług szuka właśnie przez internet....

Polecam zajrzec sobie o tego artykułu   https://www.whitepress.pl/redirect.php?url=http%3A%2F%2Fwww.seo-reklama.pl%2Fskuteczne-i-tanie-metody-reklamy-w-internecie%2F

Opisane jest tutaj jak najskuteczniej reklamowac włąsną firme.

Przede wszystkim reklama powinna być dopasowana do firmy i profilu klienta. Należy się zastanowić, jak klienci poszukują oferowanych przez nas usług lub produktów. Ponadto każdy rodzaj reklamy należy testować, sprawdzać, co działa, a co nie jest skuteczne. Dzięki temu uniknie się ryzyka inwestowania w mało dochodowe kanały. Nie ma jednej skutecznej recepty. To, co działa w firmie konkurencyjnej, niekoniecznie musi się sprawdzić u nas.

A czy sądzicie, że takie naklejki na panele to dobra opcja   [link usunięty] ? Właśnie się zastanawiam nad wyborem czegoś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym.

Cześć wszystkim forumowiczom!

Mam do Was w tym momencie ważne dla mnie pytanie. Czy znacie i jesteście w stanie polecić jakąś dobrą firmę (najlepiej z Olsztyna), która zajmuje się projektowaniem graficznym gadgetów reklamowych? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy dobrym wyborem będzie oferta [link usunięty] Co na ten temat sądzicie?

Agencja marketingu internetowego jest jak najbardziej rozpowszechniana w tych czasach, firma https://solv.pl/uslugi/ jest jedną z lepszych, które działają od lat na rynku, prowadzą oni moją stronę na Facebooku, a także dodają opinie, dzięki nim moja działalność zaczęła zyskać klientów