Zaloguj się, aby obserwować  
xxyy

wygląd sklepu internetowego

Recommended Posts

Witam, wiem że wygląd ma ogromny wpływ na wszystko, także jeśli chodzi o sklepy czy cokolwiek innego, niezależnie czy wirtualnie czy na żywo. Ale tak konkretnie, jak duży wpływ na sprzedaż ma prezentowanie przedmiotu na stronie sklepu? Chodzi mi zarówno o to jak on wygląda na zdjęciu - tło itd oraz w ogóle układ zdjęć na stronie.

nie orientuję się co jakichś danych szczegółowych ale wystarczy się zastanowić jakie na samych nas wrażenie wywiera wygląd gdy otwierasz dany sklep na www. a już gdy szukasz czegoś np na prezent to szczegóły liczą się najbardziej, więc nie kupisz czegoś z rozmazanego zdjęcia bo tak naprawdę mimo ogólnej wiedzy co kupujesz nie masz pewności czy nie przyjdzie Ci szajs.

Tak ogólnie to ja wiem, tylko mi bardziej chodziło już jak ktoś się przykłada to lepiej robić zdjęcia z tłem jakimś czy tło do białego wyczyścić - o takie rzeczy szczegółowe, wskazówki co można zrobić dla dokładniejszej prezentacji mające wpływ na odbiór danego zdjęcia.

Ja myślę, że wszystko zależy od budżetu. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na grafika który tak podrasuje zdjęcia żeby były lepsze ale zachowa realność zamawianego towaru to warto z tego korzystać. trzeba jednak pamiętać żeby nie przesadzić z tym rasowaniem bo mogą się posypać negatywy za niezgodność z opisem.

a moim zdaniem jakość efektu koncowego niewiele ma wspólnego z wydanym budżetem. Korzystam od prawie dwóch lat z www.fotolister.pl i jestem bardzo zadowolony z działania, z gamy funkcjonalności. Można bez problemu usuwać tło z przedmiotu żeby było białe a cena no naprawdę nie wiem czy można z takim transferem znaleźć niższą. Świetne warunki autorzy dyktują jak na tak niską cenę.

widzę że i skalowanie zdjęć automatyczne wchodzi w grę, ich optymalizowanie nawet przy wybieraniu kilku na raz do galerii. Tak patrzę na funkcje to jest okej, włącznie z przygotowywaniem miniaturek itd... kurcze, chyba przysiądę do wymiany swojego oprogramowania bo widzę, że sporo się na rynku zmieniło.

Tworzenie sklepów internetowych to ważna sprawa, trzeba zadbać, by był prosty do poruszania się, ale też nowoczesny.  Dlatego zastanów się nad wybraniem https://solv.pl/sklepy-internetowe/  ich wykonane prace powinny zachęcić Cię do skorzystania z ich usług.