Zaloguj się, aby obserwować  
Hubert

Mieszkanie pod wynajem!

Recommended Posts

Warszawa najlepsza!! Polecam Wolę, bo to genialna okolica, sama czekam na odbiór mieszkania tam. Co prawda to mieszkanie dla mnie, a nie pod wynajem ale sama wynajmowałam kiedyś mieszkania od ludzi i wiem, że popyt jest duży, długo szukałam czegoś co mi się spodoba i będzie dobrze zlokalizowane. Teraz wynajmuje mieszkanko właśnie na Woli i zostaje tu! Tylko już niebawem na swoim.

Takie mieszkanie kupowane pod wynajem musi spełniać określone warunki żeby było opłacalne, więc jeśli się nie znasz zwróć się do dobrej agencji nieruchomości, np tej przy Lekkiej 3 którą prowadzi Joanna Lebiedź

Ja mam mieszkanie pod najem we Wrocławiu, w starej kamienicy. Duży metraż. Trochę ciężko było samej pilnować i wynajmować, więc teraz zajmuje się tym firma DJN. To zarządca nieruchomości. Nie martwię się o szukanie najemców, o ubezpieczenie (u nich każdy najemca musi mieć ubezpieczenie OC na wypadek szkód) itd. Dla mnie liczy się to, że zawsze dostanę od nich przelew. 

Ja również opiekę nad wynajmem mojej kawalerki w Warszawie powierzyłam zarządcy nieruchomości - Per modum.  Dobra sprawa, nie musi człowiek sam jeździć, doglądać. A jeśli chodzi o sam wynajem, to jeśli o Warszawę chodzi, to uważam że to opłacalny pomysł.

Jeżeli planujecie zakupić mieszkanie pod wynajem lub już jesteście właścicielami takiego mieszkania to skontaktujcie się z firmą http://www.mieszkaniami.pl Jest to zarządca najmu, który działa w największych polskich miastach. Można na nich w pełni polegać.

A to takie info sie przyda wielu osobom, też myślałam żeby kupić mieszkanie na osiedlu Atala bo maja niedrogie i w fajnych lokalizacjach i dać je pod zarząd takiej firmy, miałabym jak spłacac kredyt i nie musiałabym się martwić najemcami