Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Boguś

Jak działają drukarnie online?

8 postów w tym temacie

Na jakiej zasadzie działają drukarnie online. Przyznam, że spotykam się z czymś takim po raz pierwszy.

Siadasz wygodnie przy komputerze... znajdujesz firmę drukarską on-line np. caffeprint.eu, składasz zamówienie - wysyłasz plik a potem tylko czekasz na dostarczenie gotowego materiału. Zasada działania jest generalnie taka sama jak na allegro czy innych sklepach internetowych- latwo i wygodnie. Ja sam korzystam z tej stronki, którą ci podałem i jestem zadowolony.

Na takiej zasadzie jak sklepy internetowe, tylko że zamawia się wydruk czy to ulotek, czy plakatów w odpowiedniej formie. Przesyłasz projekt i oni Ci drukują. Prawda, że proste. Ja korzystam już od jakiegoś czasu z drukarni chroma.pl i jestem bardzo zadowolony, najbardziej z tego że nie muszę się ograniczać, co do godzin otwarcia, tylko że zamówienie mogę złożyć o każdej godzinie.

Po prostu przez internet zlecasz co masz do wydrukowania i oni potem wysyłają Ci na Twój adres co zamówileś... Jest to zdecydowanie wygodniejsze niż drukarnie stacjonarne. Poza tym drukarnie takie mają o wiele korzystniejsze warunki cenowe

Najtańsza drukarnia internetowa to drukarnia Openprint. Jest to duża drukarnia z korzystną ofertą cenową , którą możecie sobie sami zresztą porównać z innymi drukarniami.

Drukuję tam od lat.

Taka drukarnia działa tak samo, jak "normalna" drukarnia. Różnica polega na tym, że składasz zamówienie przez internet - w naszym przypadku przez stronę http://drukowanieulotek.pl - a następnie drukarnia internetowa dostarcza zrealizowane zamówienie kurierem na wskazany adres. My korzystamy z drukarni internetowej Labcreation :)

Jest to o wiele tańsze i mniej problemowe rozwiązanie.

O to wlaśnie chodzi w biznesie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0