freelancer

Prowadzicie własną działalność?

Recommended Posts

Tak, ja od roku prowadzę restaurację i własny browar. Jestem zadowolony, chociaż kosztowało mnie to sporo czasu, siły i pieniędzy. Kupiłem nawet urządzenia do produkcji piwa, produkty serwuję głównie we własnej restauracji i raczej nie narzekam :) Gdyby ktoś był zainteresowany tym tematem to serdecznie polecam, świetna sprawa. Całą aparaturę kupowałem tutaj https://s-brewery.eu/pl/optional-equipment.html Oczywiści początki nie były proste, ale nie zamieniłbym tego na pracę na etacie u kogoś :)

Ukraina. Len mielony, maka z nasion, ekstrahowany olej, siemie 1 zl/kg. Len oleisty, surowiec z wlasnych upraw. Oczyszczony 97%, olej 43%, workowany. Zloty, brazowy na pasze. Odmiany zoltonasienne: wloknista i oleista, do celow spozywczych posypka na chleb i bulki do pieczenia, maki z nasion lnu. W kosmetyce do produkcji kremow, mydel, balsamow, szamponow. Do celow przemyslowych: produkcja farb, lakierow, pokostow, linoleum. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Prowadzenie własnej firmy nie jest najłatwiejsze. Trzeba mieć odpowiednią wiedzę by to robić. Wiele mi dały szkolenia, które odbyłem w firmie www.fortis.szczecin.pl  Uzyskałem tam wiele informacji dotyczących prawa podatkowego, prawa pracy, zarządzania kadrami itp.

tak,, sklep internetowy. cięzko było na początku. kiedy człowieka nie stać na udogodnienia ryje sam połowy nierozumiejąc. ale z czasem się udaje, z czasem zaczyna się uczyć aż w końcu stać go na grafika :D

Dużo jeździsz ? Uruchom sobie stałe dodatkowe źródło dochodu. Współpraca z nową firmą leasingową oferującą wszelkie samochody na najlepszych warunkach. Tu również możliwość zdobycia w najprostszy i najtańszy sposób nowego samochodu. Odpowiednia reklama na Twym samochodzie zapewni Ci dochody na lata. Biznes na umowę, rozliczenie podatku. Zapewniam wszelkie informacje. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Reklama-na-samoch%F3d-.--Biznes%2C-umowa-.-.htm  

Ja od  jakiegoś czasu prowadzę drukarnie. Biznes jest niezwykle rentowny  tym bardziej , że w miejscowości w której postanowiłem rozkręcić tego typu biznes brakowało drukarni z prawdziwego zdarzenia. Klientów mamy sporo, zainteresowania zupełnie nie braknie. W tym wszystkim kluczowa okazała się inwestycja w odpowiedni sprzęt – po długich poszukiwaniach zainteresowałem się ofertą https://fujifilmsericol.com.pl/ . Drukarki wielkoformatowe, również cyfrowe czy maszyny rolowe, z płaskim stołem spisują się wyśmienicie. Także tusz do drukarek posiadamy z ich oferty. Tym sposobem świadczymy druk najwyższej jakości!

Ja mam swój hotel i biznes kręci się świetnie. Moim zdaniem to najlepszy pomysł na biznes, ludzie zawsze będą jeździć na wakacje czy spotkania biznesowe. Oczywiście aby działać sprawnie warto wyposażyć się w odpowiednie oprogramowanie dla hoteli, ja mam takie: http://www.chart.pl/oprogramowanie-dla-hoteli/. Sprawdza się znakomicie i baardzo usprawnia działanie całego zespołu :)

Ukraina. Zywnosciowy olej sojowy 2,4 zl/litr z wysoka wartoscia energetyczna. Non GMO, standarty EU. Nierafinowany tloczony na zimno z sertyfikatem organicznym. Odfiltrowany, odgumowany. Ladunki autocysternami 22t. Produkcja oleju roslinnego przez tloczenie ziaren roznych rodzajow. Olej sojowy wytwarzany z nasion soi zwyczajnej. Bladozolty, delikatny w smaku. Stanowi cenne zrodlo nienasyconych kwasow tluszczowych, witaminy E. Charakteryzuje sie bardzo dobra strawnoscia i wysoka wartoscia energetyczna. Daje ogromne korzysci jako olej paszowy pod wzgledem hodowli zwierzat. Pasza mniej pyli, co sprzyja wiekszym przyrostom przy mniejszem zuzycie mieszanki karmowej. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Ja prowadzę sklep internetowy - myślę, że otwarłem biznes w dobrym momencie, kiedy zrobił się "boom" na produkty, które sprzedaję :) Na początku troszkę kosztowało to zarówno środków finansowych jak i nerwów, ale powoli do przodu :)

Jeśli prowadzicie własną działalność to polecam zastanowić się nad certyfikacją ISO. Wiele firm decyduje się na ten krok ze względu m.in. na podniesienie prestiżu firmy. Na stronie http://www.adees.net/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Moim zdaniem warto wziąć tę opcję pod uwagę.

Przy własnej działalności bardzo często jeździ się na różne targi, oczywiście to w zależności od naszej profesji. :) ja bardzo polecam zaopatrzyć się w takich okolicznościach w dobre pawilony. To niewyobrażalna pomoc na takich eventach. Kupowałam w www.go-plan.pl

Prowadzenie własnej firmy to bardzo duża odpowiedzialność - przecież musimy się troszczyć o tak wiele aspektów: o pracowników, płynność finansową itd. Jest to szczególnie trudne, kiedy znajdujemy się w dość niszowej branży i nie ma nam jak ktoś pomóc, doradzić, albo jak wszystko musimy robić sami. http://www.margeo.pl/

Temat może nie najłatwiejszy, ale jeśli ktoś ma wiedzę i chęci, to gra warta świeczki IMO. Tym bardziej że wiele rzeczy można sobie mocno ułatwić, z wykorzystaniem takich produktów jak te od RESET2 z Wrocławia.

A propos własnej działalności, warto wybierać coś ponadczasowego. Postawiła bym na drukarnie, mam u siebie w rodzinie osobę, co takowa otworzyła i na brak zainteresowania nie narzeka. Niezawodny sprzęt do druku wielkoformatowego znajdziecie w takich firmach jak www.reprograf.com.pl

Od wielu lat prowadzę własną działalność, dlatego wiem jak ważna dla niej jest reklama. Głównie opiera się ona na zamieszczaniu ogłoszenia na internecie, ale raz na jakiś czas inwestuję też w wydrukowanie ulotek. Od zawsze korzystam z usług drukarni A3Extra, której zlecenia wykonywane są szybko i dokładnie.

Drukarnia, o której była tutaj mowa to świetny pomysł na biznes. Jeżeli dalej nad nią myślicie to polecam wam zajrzeć na stronę www.topsa.pl Jest to producent papierów, tektur i bobin. Ich produkty są niezbędne w każdej drukarni.

A w jakim stylu urządziliście swoje biuro ? ja zastanawiam się nad stylem włoskim lub loftowym. Bliżej skłaniał bym się zakupić włoskie meble bo mój znajomy własnie w ten  sposób wyposażył swoje biuro i wygląda ona nie ziemsko. Z tego co mówił to wszystkie meble kupił w sklepie ItaliaStyle z Ząbkowicach.  

Ważne tez jest kto i jak rozlicza wam księgowość  - my od wielu lat rozliczamy się w biurze rachunkowym w Warszawie na Powsińskiej . Biuro nazywa się Liczydło i mieści się dokładnie Powsińska 106 lok. 102 .  Warto zapoznać się  z ich oferta i powierzyć swoje rachunki w dobre ręce. 

A  gdzie kupowaliście komputery do firmy ?  u nas zamówiliśmy trochę komputerów na początek używanych ze sklepu SHOPLET  z Wrocławia.   Komputery działają bez zarzutu i sądzę, że posłużą nam długie lata.