freelancer

Prowadzicie własną działalność?

Recommended Posts

Mi po głowie chodzi otwarcie placówki bankowej na zasadzie franczyzy. Ktoś może napisać jakieś sugestie, porady w tym temacie? Włąśnie zbieram informacje na ten temat.

Dnia 25.05.2019 o 13:08, paulazet napisał:

Mi po głowie chodzi otwarcie placówki bankowej na zasadzie franczyzy. Ktoś może napisać jakieś sugestie, porady w tym temacie? Włąśnie zbieram informacje na ten temat.

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Co do biura rachunkowego to jak najbardziej polecam tu kontkat z warszawskim biurem Abaus adamus.net.pl. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej mieć wsparcie profesjonalnej ksiegowej

Ja ostatnio pojechałam do Katowic i  musiałam na szybko  skorzystać z usług  korporacji taksówkowej  www.tele-taxikatowice.pl  i jestem bardzo zadowolona. Dojechałam  na czas i nie zapłaciłąm miliona monet. 

To może mała porada, którą dołączę do wybrzmiewających tu głosów. Już od samego początku po otwarciu biznesu krytycznym jest zapewnienie sobie płynności gotówki. To może być problem, szczególnie w przypadku, jeżeli wystawiamy dużo faktur z jakimś mniej bądź bardziej odległym terminem spłaty. Oczywiście w tym wypadku domyślnym rozwiązaniem jest faktoring – czyli sprzedaż faktur – ale dla małych firm, zwłaszcza dla tych, w których faktury wystawiane są na relatywnie niewielkie sumy, istnieje pewien szczególnie opłacalny wariant zwany mikrofaktoringiem. Wszelkie szczegóły dla zainteresowanych tutaj: https://www.monevia.pl  Od siebie może powiem tyle, że jest niezwykle fajna opcja z tego względu, że w porównaniu do zwykłego faktoringu jest taniej, jest szybciej, jest o wiele mniej formalności (co chyba cieszy przede wszystkim) a także nie musimy się spotykać z przedstawicielem