Zaloguj się, aby obserwować  
pksaneta

Solidne firmy transportowe

Recommended Posts

Decydując się na prowadzenie biznesu trzeba skupić się na jego bezpieczeństwie. Jeśli decydujemy się na działalność eksportową lub importową trzeba przede wszystkim nawiązać współpracę z solidną i odpowiedzialną firmą transportową.

Poniżej prezentacja jednej z takich firm

PKS Gdańsk – Oliwa S.A. jest prężnie działającym Przedsiębiorstwem Przewozu Towarów.

Od lat specjalizuje się w przewozie towarów zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym.

Ta dynamiczna firma główny nacisk kładzie na jakość, bezpieczeństwo oraz wykwalifikowaną kadrę.

Główne obszary działalności to transport ciężarowy do Anglii, Irlandii, Szwecji, Niemiec, Belgii, Holandii oraz Hiszpanii. Firma specjalizuje się w przewozie ładunków całopojazdowych.

Elastycznie dopasowana oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług transportowych jest systematycznie modernizowany i powiększany park pojazdów, których średni wiek nie przekracza 4 lat.

Głównym celem jest ciągły rozwój firmy oparty o przyjazne i trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz współpracownikami.

Największe atuty firmy to: punktualność, niezawodność i najwyższa jakość świadczonych usług. Są to cechy, za które najbardziej cenią sobie współpracę Klienci - Firmy które z pełnym zaufaniem powierzają PKS Gdańsk – Oliwa S.A. swoje ładunki.

Zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa nad tym, żeby zlecenia realizowane były zgodnie z życzeniami Klienta. Bardzo dużą rolę odgrywa dla Klienta informacja o tym, co dzieje się z jego ładunkiem. Dlatego, każdy pojazd PKS Gdańsk - Oliwa wyposażony jest w system nawigacji satelitarnej GPS.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie zetknąć się z najróżniejszymi sytuacjami w transporcie. Przygotowało do obsługi Klientów o ponad standardowych wymaganiach. Klienci wiedzą, że od PKS Gdańsk – Oliwa S.A. mogą wymagać wiele. PKS Gdańsk – Oliwa S.A. wymaga od siebie jeszcze więcej.

PKS Gdańsk – Oliwa to nowoczesna i dynamiczna spółka akcyjna. Wzorcowy przykład udanej restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego.

Największym kapitałem firmy jest zespół młodych i dynamicznych pracowników wspomagany przez doświadczonych fachowców.

Czerpiąc z ponad 40 letnich doświadczeń firma nauczyła się szybko reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Swój potencjał dopasowuje do nowych ładunków i kierunków przewozów. Stale poszukuje nisz rynkowych, które pozwalają umocnić jej pozycję na rynku przewozowym.

W każdych warunkach PKS Gdańsk-Oliwa to wiarygodny partner w przewozach.

PKS Gdańsk Oliwa to więcej niż transport i spedycja międzynarodowa. To transport i spedycja dla Wymagających!

Więcej informacji na temat profilu działalności firmy oraz warunków współpracy, znajdą Państwo na stronie www.pks-sa.com

nie oszukujmy się rynek jest już nasycony firmami transportowymi i większosć z nich jest na granicy opłacalności, więc nie dziwota, że przybywa firm mniej solidnych, zresztą warto sobie poczytać na temat opłacalności transportu, odsyłam np. tutaj [link usunięty]

Zawsze można postawić na bardziej wszechstronne usługi - coraz więcej firm tak robi, tylko że jak ktoś robi dużo rzeczy naraz, to przeważnie żadna nie jest taka jak powinna.

Polacy strasznie chcieliby zarabiać kokosy bez wysiłku, a tak się nie da

Mój szef współpracuje z firmą wynajmującą [link usunięty] , Holandii, Belgii i Luksemburga. Oni się wtym specjalizują. Ich usługi sa na wysokim poziomie. Wygrywają jakością i konkurują z samolotami na krótkich odległościach po Europie.

No ciężko się wbić teraz na rynek. Nasza firma miała szczęście gdyż oferuje szeroki zakres usłg takie jak przeprowadzki, [link usunięty] , Polska oraz międzynarodowy do 1,5 tony.

Zgadza się,cięzko jets teraz przebić się przez konkurencję,jednak moim zdaniem warto zainwestować w dobrą i skuteczną reklamę,to podstawowa sprawa. Poza tym zapraszma takze do nas,mamy szeroki wybór akcesoriów biurowych.

Tylko mam wrażenie, że wiele osób jest leniwych przy liczeniu kosztów. Prosty przykład niektóry decydują się na firmę spedycyjną do przewozu kilku palet na terenie polski. Wychodzą dość spore ceny - wiadomo spedycja nie działa za darmo. Ale można znaleźć na rynku rodzynki takie jak chociażby oferta http://allekurier.pl/, które umożliwiają przewóz palet do chociażby 800kg wagi w standarcie, co to oznacza? Że cenowo dużo bardziej taki towar opłaca się wysłać kuerierem, aniżeli poprzez spedycję, zresztą wiele osób myli pojęcia firm transportowych ze spedycyjnymi, a to naprawde nie to samo.

Warszawska firma w której wypożyczamy auta --> http://wynajemautdostawczych.net.pl/?cennik-wypozyczalnia-aut-dostawczych-warszawa,18 Dobre samochody, w bardzo dobrym stanie, dobra współpraca i stosunkowo małe koszty. Ale generalnie takich firm brakuje...

Zgadzam się. Teraz takich firm jest cała masa, dlatego aby osiągnąć sukces, należy przedstawić naprawdę ciekawą ofetę. Ostatnio czytałam artykuł o tym, że [link usunięty] jest bardzo skutecznym pomysłem na biznes. Takie usługi z pewnością nie należą do powszechnych, a skoro w ten sposób można osiągnąć sukces, to myślę, że warto się tym zainterestować.

od lat pracuje z optimą, nigdy nie miałąm im nic do zarzucenia . nasza współpraca od początku układa sie dobrze, zawsze doradzą, przedyskutują jak jest jakiś problem. super fachowi!

nie oszukujmy się rynek jest już nasycony firmami transportowymi i większosć z nich jest na granicy opłacalności, więc nie dziwota, że przybywa firm mniej solidnych, zresztą warto sobie poczytać na temat opłacalności transportu, odsyłam np. tutaj [link usunięty]

Nic dziwnego, że są na granicy opłacalności, jak teraz wszyscy kierowcy żądają zwrotu zaległych ryczałtów za noclegi... Jak tak dalej pójdzie, to wszystkie zbankrutują. Nadzieja w prawnikach, którzy podejmują się negocjacji między stronami ( np. [link usunięty] ) i może dzięki temu uda się części przetrwać ;)

A próbował ktoś szukać firmy czy osoby do transportu przez forum budowlane i ogłoszenie jakie możemy tam umieścić w dziale ze http://www.forumbudowlane.pl/zlecenia/zlecenia-transportowe ? Osobiście nie stosowałem, ale jeden znajomy, który szukał firmy do przewiezienia mebli z jednego końca polski na drugi dodał tam ogłoszenie i cenę jaką otrzymał była bardziej atrakcyjna aniżeli jakby przewozu miała dokonać firma kurierska. Także to też jakaś alternatywa, dla tych wszystkich firm kurierskich i spedytorskich.

Przyłączając się do tematu, czy sprawdzał ktoś może u siebie jak sprawuje się system monitorowania GPS floty samochodowej? Znalazłam ostatnio ciekawą ofertę ( [link usunięty] /) ale chętnie dowiedziałabym się więcej od kogoś kto już wprowadzał coś takiego u siebie w firmie. Czy faktycznie można spodziewać się takich oszczędności jak zachwala producent?

ja już długi czas pracuje z firma spedycyjna optima i jestem na prawde bardzo zadowolony z jakosci ich uslug. wszystko rzetelnie i na czas, a przy tym bardzo komunikatywni :)

najlepiej wynająć firmę, nie ma się co bawić w samodzielne przenoszenie, chyba, że masz dużo czasu wolnego. Ja polecam firmę http://www.best-move.pl w stolicy

Hussar to świetna firma transportowa. Spedycja po całej Europie , nam sie jeszcze nigdy nie spóźnili - zawsze na czas i mają sporą flotę - pełen profesjonalizm [link usunięty]

Ja na Twoim miejscu sprawdziłabym firmy, które ogłaszają się na http://teleroute.pl/

Ofert jest naprawdę dużo i jest w czym przebierać. Mój mąż ma zamiar znaleźć tam spedytora do swojej firmy na dłuższy okres.

Z pewnością do takich firm mogę zaliczyć firmę www.banextransport.pl . Jest to bardzo solidna i doświadczona firma transportowa kursująca na trasie Polska - Grecja. Jeśli macie interesy w tych kierunkach, warto sprawdzić ofertę tej firmy.