Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo37

Sprzedam pomysł na biznes !!!

Recommended Posts

Jak w temacie? Pomysł jest oryginalny, ale sprawdzony za granica. W Polsce o niczym takim jeszcze nie słyszałem, więc jest szansa, aby stać się pionierem w tej dziedzinie. Więcej informacji pawlo37@wp.pl gg: 3617139

@pawlo37: Polecam otworzenie działalności i sprawdzenie opłacalności w polskich warunkach. Nie zawsze w Polsce wypali biznes, który dobrze prosperuje za granicą.

Jeśli się uda będziesz mógł sprzedać firmę z zyskiem lub ją rozwinąć w sieć franczyzową.

za mało konkretów :) - ja mam dużo pomysłów ale nie mam czasu ich wdrożyć w życie - zaczynam od najmniej pracochłonych i najmniej obciążających budżet, wiem jedno że np. jeden biznes się sprawdzi np. w Wielkopolsce i ten sam na Podlasiu będzie klapą i odwrotnie.

wiem jedno że np. jeden biznes się sprawdzi np. w Wielkopolsce i ten sam na Podlasiu będzie klapą i odwrotnie.

Dokładnie. Dzisiaj z większym biznesem (zasięg ogólnokrajowy) bardzo ciężko się wybić. Potrzeba nie tylko pomysłu, ale przede wszystkim grubych środków na jego wdrożenie. Co innego biznes o charakterze lokalnym - gdzie jeśli dobrze orientujemy się w zapotrzebowaniach mieszkańców to naprawde jest spora szansa na sukces i co ważne - nie takim wielkim kosztem :)

Tak czy inaczej warto byłoby poznać szczegóły tego biznesu,nie sądzicie? W dalszym ciągu czekam na dalsze informacje.

Dokładnie, autorzy pomysłów często uważają je za genialne, więc warto byłoby to wspólnie zweryfikować ;)

Gość Gość
Jak w temacie? Pomysł jest oryginalny, ale sprawdzony za granica. W Polsce o niczym takim jeszcze nie słyszałem, więc jest szansa, aby stać się pionierem w tej dziedzinie. Więcej informacji pawlo37@wp.pl gg: 3617139

wiesz co.....albo jesteś dzieciakiem albo coś z tobą nie tak :) co to za idiotyczny post "sprzedam pomys"ł????? skoro masz pomysł to realizuj go sam.. :) i zarabiaj miliony :) i bać bogaty :) ale widac ze ten twoj pomysl jest tyle wart co twoj post..czyli nic

hm, niekoniecznie musi tak być, może on ma dobry pomysł, ale np nie jest specjalistą w danej dziedzinie - np dobrze, żeby szkołę języków prowadziła osoba i znająca się na językach i na zarządzaniu. Dlatego ktoś może wpaść na dobry pomysł, ale nie realizować go ze względu na małą znajomość tematu.

hm, niekoniecznie musi tak być, może on ma dobry pomysł, ale np nie jest specjalistą w danej dziedzinie - np dobrze, żeby szkołę języków prowadziła osoba i znająca się na językach i na zarządzaniu. Dlatego ktoś może wpaść na dobry pomysł, ale nie realizować go ze względu na małą znajomość tematu.

Może on już realizuje swój pomysł na biznes? - czyli wymyślanie pomysłów i sprzedawanie ich innym? :D

Dokładnie, nie ma żadnych szczegułów odnośnie tego co to za biznes, z jakiej branży... no i racja, coś co sprawdzi się za granicą wcale nie musi sprawdzić się w Polsce. A wszytkim zainteresowanym rozkreceniem biznesu, bądź szukającym apisracji polecam artykuł: 10 pomysłó na własny biznes.

Bez szczegółów raczej nikt się nie zainteresuje biznesem. Osób ze "świetnymi pomysłami" i wizjonerów nie brakuje. Sam mam przynajmniej z 10-20 pomysłów, na których można zarobić, ale każdy wymaga sporo czasu i zaangażowania, dlatego muszę je realizować pojedynczo i dość wolno. Jeśli nie masz grupy osób do pomocy, to nawet najlepszy pomysł będzie się wolno rozwijał. Poza tym tak jak poprzednicy wspomnieli trzeba by było sprawdzić, czy dany biznes w Twoim regionie ma rację bytu. Może jakąś ankietę zrobić?

--------------------

Jeśli Twoje CV jest nudne i monotonne, odmień je wybierając inny szablon CV

Nistety nigdy nie możemy mieć pewności, że biznes wypali w danych warunkach, którymi dysponujemy i gdzie mieszkamy.Trzeba polegać na sobie i być w pełni odpowiedzialnym za swój własny projekt.

Witam Serdecznie wszystkich

Jestem zaintersowany kupnem pomysłu na biznes, chętnie zainwestuję w dobry pomysł, jestem osobą mieszkającą we Wrocławiu w związku z tym miejsce prowadzenia tego biznesu wiązałoby się z terenem Dolnego Śląska, kontakt do mnie to perfect001@wp.pl. Pozdrawiam Wojciech

Witam Serdecznie wszystkich

Jestem zaintersowany kupnem pomysłu na biznes, chętnie zainwestuję w dobry pomysł, jestem osobą mieszkającą we Wrocławiu w związku z tym miejsce prowadzenia tego biznesu wiązałoby się z terenem Dolnego Śląska, kontakt do mnie to perfect001@wp.pl. Pozdrawiam Wojciech

Jaka kwote chcesz przeznaczyc?