Zaloguj się, aby obserwować  
freelancer

Opłacalny biznes

Recommended Posts

Czytałem na forum, że interesująca dla początkującego jest dziedzina erotyki, która jest bardzo popularna i jeśli dobrze ją wykorzystać daje dobre wyniki.

jakie jeszcze inne dziedziny dają w dzisiejszych czasach dobre perspektywy, możliwość rozwoju itd.?

Myślę od pewnego czasu o założeniu własnego interesu, ale wciąż nie mam pewności co ruszyć. Może Wy pomożecie? ;)

Opłacany biznes to e-biznes. Przykład Kamila Cebulskiego (polecam jego historię na tej stronie) temu w 100% dowodzi. To jak można rozwinąć się dzięki internetowi jest niezwykłe. Wystarczy mieć pomysł i chęci by go realizować. Tworzenie stron, pozycjonowanie, programowanie, inwestowanie w domeny - to wszystko pozwala i daje szansę zrobić wielką karierę.

Mam nadzieje, że i mi się uda :D

Internet faktycznie daje duże mozliwości, ale ja odpowiem inaczej.

Ze wszystkiego można zrobić dobry biznes. Po prostu trzeba robić to co naprawdę się umie i trzeba mieć pomysł. Jeśli będzie to i to, a do tego trochę zapału to efekty przyjdą prędzej czy później. Nie pakujmy się więc w rzeczy nam dalekie, np. matematyk niech nie pisze artykułów jeśli nie ma do tego drygu ;)

Według mnie dobrym sposobem na zrobienie interesu jest gastronomia. Odnoszę wrażenie, że ulubionym zajęciem jest jedzenie i wydawanie pieniędzy właśnie na nie. Im więcej restauracji, pizzeri, fast foodów, tym bardziej ludzi ciągnie do nich i są bardziej zadowoleni :)

Zerknijcie także w mój topic o założeniu restauracji :)