Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
prodfinans

Oferta faktoringu

11 postów w tym temacie

Oferta faktoringu.

Zobacz szczegóły

* bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera

* oferta kilkunastu instytucji faktoringowych

* faktoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny, samorządowy

* rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

Jeśli zdecydujemy się na wybrany produkt możemy wysłać wniosek online, skontaktuje się z nami wtedy przedstawiciel danej instytucji, z którym to Państwo dopełnią dalszych formalności.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze produkty finansowe!

Wszystko zależy od rodzaju faktoringu. Ogólnie mówiąc faktoring to usługa finansowa polegająca na wykupie przez firmę faktoringową od przedsiębiorstwa należności z tytułu sprzedaży towarów lub usług. Czyli jak ktoś nam nie płaci za usługi, to pieniądze z faktury wypłaci faktor, a klienta przejmuje firma faktoringowa. Jeśli chodzi o koszty faktoringu http://www.kuke-finance.pl/o-faktoringu/faktoring-a-kredyt/. Z tego, co wiem, to są dostosowane do klienta.

Faktoring to bardzo dobry pomysł przy problemach z płynnością finansową. Ogólnie rzecz dobra firma faktoringowa pomoże zapewnić tę płynność. Sam polecam usługi bibby financial services, jako jednej z największych firm faktoringowych w europie

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest faktoring z regresem http://www.magellan.pl/i/oferta/dla-biznes...ing-z-regresem/

Jego zdecydowanym plusem jest, że wierzytelności są przekazywane natychmiast jednak przedsiębiorca ponosi ryzyko w przypadku niewypłacalności dłużnika. Jeśli on w terminie nie spłaci swoich zobowiązań to niestety przedsiębiorca będzie musiał pokryć je sam. W faktoringu bez regresu całe ryzyko spada na faktora, a przedsiębiorca nie musi martwić się o konsekwencje. W faktoringu z regresem nie musimy ponosić kosztów ubezpieczenia więc ta forma wydaje się tańsza.

Cały system prowizyjny jest bardziej przejrzysty. Odsetki pobierane są za faktyczny czas wykorzystywania środków przez firmę.

Aby wybrać najkorzystniejsze oferty należałoby wysłać zapytania do kilku firm. Koszta nie stanowia większego problemu. Problemem mogą być ewentualne warunki i limity, bez przekroczenia których usługa jest droższa. Gdzieś czytałem że w IL tak jest. Tutaj możesz jeszcze dopytać: http://monevia.pl/

Poczytałem o tym faktoringu i faktycznie to dobra usługa dla przedsiębiorców.

Bardzo korzystna, w ten sposób możemy stworzyć dobrą konkurencję, bo oferując wydłużone terminy płatności stajemy się bardziej atrakcyjni dla kontrahentów. I nie jest to dla nas wielkim obciążeniem skoro możemy przekazać taką fakturę do Idea Money i otrzymać pieniądze na konto nawet tego samego dnia

Kurcze, nie wiedziałem nawet, że taka usługa istnieje. Dobrze o tym wiedzieć, zwłaszcza jak się chce założyć swoją działalność i obawia się, jak pisaliście, utraty płynności finansowej... Swoją drogą - ktoś z tego już korzystał?

Już od dłuższego czasu korzystam z faktoringu, tak jak wspomniałem w idea money. Jest to pierwsza firma, z którą podpisałem umowę, mają korzystne warunki i zupełnie odpowiada mi współpraca z nimi

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0