Zaloguj się, aby obserwować  
TUBU.pl

Giełda dla BARDZO początkujących. Jak zaczać inwestować

Recommended Posts

Tylko, że czytanie niewiele daje. W Maximus Trading szkolenia są prowadzone przez ludzi, którzy dokładnie znają się na temacie, tak więc nie jest to zwyczajne klepanie teorii. A na okresie próbnym poznaje się już forex w najlepszym wydaniu. Adrenalina, ryzyko i duże pieniądze. To dopiero giełda ;-)

Dla mnie uczenie się inwestowania tak samemu z siebie jest raczej ryzykowne. Zdecydowanie lepsza opcja to udział w grupach inwestycyjnych takich jak Pay Trade (jak ktoś będzie szukał informacji http://paytrade.eu/en) z dwóch powodów.

Po pierwsze Twoimi pieniędzmi zarządzają specjaliści ich zarobek zależy od tego ile zarobisz ty, druga sprawa możesz uzyskiwać dochód pasywny, co jakby nie patrzeć daje Ci gwarancje i realne pieniędzę giełda szczególnie kiedy wybierasz się na nią sam bez odświadczenia szybko może Cię strawić i wypluć taka niestety jest prawa.

Pozdrawiam

no i oczywiście nie rzucać się od razu na głęboką wodę tylko zacząć spokojnie. Poćwiczyć np. na wersji demo xsocial. Do tego oczywiście pochodzić na kursy, podpatrywać innych graczy...

Każdy z nas kiedyś zaczynał. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że najważniejsze jest zbieranie informacji i czytanie tylko fachowych artykułów. Pamiętam, że na początku mojej przygody bardzo pomógł mi artykuł z https://mamstartup.pl/programy/13033/przeglad-popularnych-platform-handlowych . Dzięki niemu wreszcie zrozumiałem czym są platformy handlowe i jak działają :)

Przecież XTB ma akcje rzeczywiste bez prowizji. Do 30k euro nie płacisz ani grosza, a powyżej prowizja i tak jest najniższa na rynku. 

Poza tym u nich masz system xstation z wypasioną analityką, są szkolenia, konto testowe.

Zacznij od tego. Zobaczysz, że ci idzie, to wtedy wpłacisz pierwszy depozyt ;-)