Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo37

Domena szukajwczasy.pl

Recommended Posts

szukajwczasy pl

Jestem posiadaczem ciekawej domeny, ale nie mam za bardzo pomysłu na jej wykorzystanie. Co prawda obecnie jest na niej postawiony serwis z wydarzeniami, ale nie do końca mi o to chodzi? Wydaje mi się, że można by na niej stworzyć dużo bardziej interesujący portal. Czekam na sugestie ekspertów:)

Pozdrawiam,

pawlo37

Takich stron są setki, informacja się nie przebije, wczasy już szybciej ale nawet jak osiągniesz wysokie pozycje to jak na tym zarobisz - reklama google - nie wiem czy pokryje koszty pozycjonowania. Słabo to widzę.

słabo to widzę żeby znalazł sie chetny na ta domene nie jest ona jakośc wybitnie atrakcyjna ale spróbować można ją wystawić na aukcji

Może bez przesady,takich stron nie ma wcale setek,ale faktycznie jest ich sporo. Musiałbyś mieć bardzo bogatą oferte i zainwestować w reklame. Wtedy będzie to opłacalne. Inaczej ciężko będzie Ci się przebić przez rynek.

Gość Gość

Jesli twoje pomysly sa tak samo dobre jak nazwa tej domeny to dziekuje ci juz na starcie

Zrób tak. Jak masz kasę, to pobaw się w stworzenie portalu z rezerwacją kwater. Szału nie będzie, ale jak dasz te 2tys na reklamę to może coś już wyjdzie.

Jak nie masz kasy, to zgłoś się do brokera domen. Za prowizję ok 20% może sprzeda domenę. O ile weźmie to jakiś broker.

Domena całkiem niegłupia, nie wiem skąd u Was ta nutka cynizmu? Wystawić na licytacje zawsze można, zwłaszcza, że nie ma kompletnie żadnych reguł co do atrakcyjności domeny. Mało to mieliśmy przykładów jak z pozoru beznadziejne czy irracjonalne wręcz domeny (nazwy) zostały sprzedane za grubą kasę? Spróbować nie zaszkodzi.

Gość Gość
szukajwczasy pl

Jestem posiadaczem ciekawej domeny, ale nie mam za bardzo pomysłu na jej wykorzystanie. Co prawda obecnie jest na niej postawiony serwis z wydarzeniami, ale nie do końca mi o to chodzi? Wydaje mi się, że można by na niej stworzyć dużo bardziej interesujący portal. Czekam na sugestie ekspertów:)

Pozdrawiam,

pawlo37

co znaczy ciekawa? nie wiem jaka bys mial domene ...to sama domena nic a nic ci nie da... serwis domene trzeba wypromowac a to juz sa kosza nie male

Wszystko zależy jakie będziesz miał funkcje na stronie, oraz jak bardzo aktualną bazę noclegów. Z mojego doświadczenia wiem że ludzi bardzo łatwo można zniechęcić jeżeli na stronie masz cenę 30 zł a po telefonie masz cenę 50zł, lub miejsce nie istnieje.

wydaje mi się, że podstawą jest dobra domena, serwer... całą resztą możesz zająć się sam!

Wystarczy troszkę poczytać i się co nie co dowiedzieć na ten temat, by efekty naszych działań były widoczne w sieci!

Tutaj masz namiary na sprawdzone domeny- https://domeny.pl