CUBE centre

Wirtualne Biuro , Biuro na godziny

Recommended Posts

Potrzebujesz biura na krótki okres lub zamierzasz korzystać z niego sporadycznie ? Efektywnym rozwiązaniem jest Biuro na godziny.

Pomieszczenia oferowane przez CUBEcentre, mieszczą się w samym centrum Warszawy przy ul. Pięknej 24/26A.

IMG_0194bc.jpg

Biura CUBEcentre dostosowane są do działalności małych firm. Gabinety są klimatyzowane, z dostępem do bezprzewodowego internetu. Można je także wyposażyć w telewizor lcd do prezentacji, drukarkę, komputery, oraz telefon.

Dostępne konfiguracje :

Salka konfernecyjna 8 osobowa

IMG_0236%20copy.jpg

Gabinety 3 osobowe

5%20copy.jpg

IMG_0213%20copy.jpg

Nie musisz już wynajmować tradycyjnego, drogiego biura, aby posiadać adres do rejestracji firmy lub odbierania korespondencji.

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań jakim jest Wirtualne Biuro CUBEcentre i ograniczyć koszty do minimum!

Wirtualne Biuro to nowatorska usługa polegająca na udostępnieniu adresu do:

rejestracji firmy w urzędach (Urząd Skarbowy, Urząd Gminy, Krajowy Rejestr Sądowy - w przypadku spółek kapitałowych, Główny Urząd Statystyczny)

korespondencji, kontaktu

celów wizerunkowych

Korespondencja/Sekretariat

W ramach pakietu Wirtualne Biuro masz zapewnioną osbługę sekretarską korespondencji przychodzącej. O jej nadejściu jesteś informowany na bieżąco, a na życzenie możesz skorzystać z opcji jej skanowania, przesyłania mailem lub dostarczania kurierem pod wskazany adres.

Linia telefoniczna stacjonarna/infolinia

Ponadto możesz rozbudować swój pakiet o dedykowaną linię telefoniczną z numerem telefonu ze strefy warszawskiej( 022 ), przekierowywaną na telefon komórkowy bądź stacjonarny oraz fax obsługiwany za pomocą programów pocztowych.

Ceny za wirtualne rozwiązania rozpoczynają się od 99 zł za miesiąc.

recepcja%201.jpg

Z nami możesz prowadzić swoje biuro w samym centrum Warszawy, a obsługiwać je z każdego innego miejsca na świecie.

Alternatywnie w Warszawie można skorzystać z tego coworking space http://centralny.co/. Sam pomysł tworzenia takich miejsc uważam, za genialny. Centrum Warszawy - doskonała lokalziacja, wyposażone wnętrza, sale przygotowane do pracy własnej lub do zaproszenia gości na pokaz czy konferencję. Jak dla mnie rewelacja, bo wszystko to kosztuje niewiele i sprzyja swzybkiemu rozwojowi firmy.

Ja też jestem zachwycona moim biurem, akurat w poznaniu, w suchym lesie. pozanałam w nim wiele fajnych osób, no i wsparcie administracji jest nieocenione. płacę różnie w zależności, czy planuję przychodzić codziennie, czy kilka razy na miesiąc - jak mam wyjazdy ten system się super sprawdza. teraz cieszę się, że otwierają restaurację w biurowcu, więc już w ogóle mam high life. szukajcie, a znajdziecie swoją doskonałość :)

Również zaczęłam korzystać z usług wirtualnego biura w Warszawie, a dokładnie http://rachmistrzowie.pl/pl - robię u nich jeszcze księgowość więc mam wszystko w jednym i bardzo sobie chwalę ich usługi.

Słyszałem że w Warszawie jest wiele tego typu biur, zastanawiam się tylko jak to wszystko wygląda cenowo. Mógłby ktoś dokładniej opisać jak to funkcjonuje, ktoś kto już korzystał z tego typu rozwiązań.

Powstaje sporo tegi typu biur. Trzeba tylko zadbać o to aby http://inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-domowy/internet-bezprzewodowy był dobry. Miał dobrąprędkość. Coraz więcej osób pracujących w domach chce chodzić do takich biur. Spotyka się tam fajnych kreatywnych ludzi.

W Krakowie też jest wiele tego typu biur. E-biura powstają na "grzyby po deszczu" i mają coraz więcej zwolenników wśród młodych firm, którym zależy na prestiżowym adresie i przystępnej cenowo, zdalnej obsłudze biurowej.

Jedną z ciekawszych propozycji ma [link usunięty] w Krakowie.