Zaloguj się, aby obserwować  
paulina021

Certyfikowane Szkolenia Menedżerskie

Recommended Posts

Dobre szkolenia menedżerskie to tajniki zarządzania w teorii i praktyce. Interesującą ofertę szkoleniową prezentuje Sysco Polska – jeden z liderów w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla firm. Certyfikowane Szkolenia Menedżerskie (CSM) to program zajęć warsztatowych stworzony z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach z województwa mazowieckiego.

Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na szkolenie.

Wystarczy wejść na stronę www.ilmpolska.pl i wypełnić dokumenty zgłoszeniowe. Szczegółowe informacje są dostępne również pod numerem telefonu: 22 225 25 48.

Zawsze warto inwestować w siebie i pracować nad sobą - często to powtarzam znajomym. Droga do celu nie jest łatwa - wiem co mówię, mam kilka firm, ustatkowane życie itp a wszystko przez to, że nie oszczędzałem na szkoleniach. Moim problemem było zarządzanie zespołem i rozwiązywanie zaistniałych konfliktów, poradziłem sobie z tym - nie było łatwo. Do tego dochodzi kwestia osobistych problemów i przyzwyczajeń. Więcej informacji o jednej z lepszych szkół biznesowych, które mogę polecić znajduje się pod tym adresem: http://www.intra-biznes.pl/szkola-liderow/

pozdrawiam i życzę sukcesów :)

Powiem Ci, że bardzo fajne szkolenia zwłaszcza dla menadżerów robi firma Stimulus - [link usunięty] . Nowoczesne podejście do tematu, dużo ćwiczeń – zwłaszcza z występów publicznych. Po takim szkoleniu rzeczywiście człowiek czuje się lepiej przygotowany do swojej pracy. Intensywnie, ale zarazem owocnie. Pozdr.

W takich kursach i szkoleniach najważniejsza jest praktyka. Osobiście nie lubię zajęć polegających na śledzeniu prezentacji w PowerPoincie na wyświetlaczu :/ Zwróciłabym więc uwagę na to, jak w programie rozkłada się ilość godzin warsztatowych i wykładowych.