Zaloguj się, aby obserwować  
fooosy

Małopolski Park Technologii Informacyjnych

Recommended Posts

Witajcie,

Wiecie coś więcej o tym, czy warto zakładać firme w inkubatorach przesiębiorczości?

Myslałem o MPTI w Krakowie.

Proszę, dajcie mi jakies wskazówki na co mam zwracać uwagę.

Pozdrawiam!

na co zwracać uwagę tak szczerze to ciężko powiedzieć, sporo zależy od tego, jaki profil działalności prowadzisz? I jakie masz potrzeby. Myślę, zawsze jak ktoś szuka miejsca na swoje biuro zależy mu na tym, żeby nie przepłacać, ale z tego co wiem o MPTI jest to bardzo ciekawy projekt po pierwsze ceny są przystępne, po drugie całe zaplecze i dostęp do nowych innowacyjnych i na pewno to ułatwi pracę. Wiesz przede wszystkim chyba mnie przekonałoby to zaplecze, laboratoria i nowoczesne rozwiązania, nie znam innego miejsca z tak dobrze zapowiadający się zapleczem.

Nie wiem jak to wygląda w sieci, ale może warto, żebyście próbowali trafić z takim MPTI do ludzi, którzy zajmują się technologiami na forach technologicznych, samo działanie tego inkubatora znam. Ciężko mi oceniać jednak coś w czym nie byłem, jednakże jeżeli jego celem jest wspieranie innowacyjnych pomysłów to myślę, że warto zaglądnąć na oferowane warunki. Teraz może jeszcze nie ma jakiegoś wysypu pomysłów, ale za kilka lat, kto wie, być może zrodzi się u nas jakaś technologiczna potęga?

Moim zdaniem zawsze warto bo po pierwsze, raczej nigdzie nie znajdziesz tańszych powierzchni biurowych a do tego takie instytucje zazwyczaj oferuja darmowe wsparcie prawno-administracyjne co bardzo przydaje sie na początku działalności.