Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwia

Nowa oś czasu na fejsie, a promocja firmy

Recommended Posts

tak się zastanawiam nad tą nową osią czasu. z jednej strony słyszę wszedzie głosy niezadowolenia, że nieczytelne itp. ja uważam, nowa wersja takiego fanpage jest bardzo dla firm, warto jako zdjęcie w tle umieścić grafikę firmy. sprawi to, ze od razu będzie ona mega widoczna dla każdego kto nań wejdzie... no i łatwiej bedzie obczaić co dzieje się w życiu firmy... jesli ktos bylby zainteresowany, to na b2b deal jest oferta bezbolesnego przejscia na nowego fanpejdza :))

Nowy układ jest nieczytelny i wkurzający. Co z tego że można dodać dużą grafikę.

Poprzedni układ był po prostu prostszy, tylko FB nie dał wyboru i sam przekształcił profile w to coś.

Mnie się wydaje, że ten nowy układ facebooka miał powstać po to, by dało się umieścić jak najwięcej informacji w jednym miejscu... Są minusy i plusy tego przedsięwzięcia np. wpisy fanów są mniej widoczne zarówno jeśli są pozytywne jak też negatywne.

Mnie najbardziej denerwuje to, że po cała osią jest niebieskie szpitalne brzydkie obskurne zimne nieestetyczne TŁO. Po prostu nie mogę na to patrzeć. Bo np. jeśli firma ma wszytsko w kolorystyce zielonej, pomarańczowej czy żówltej, czy w oógle innej, której logo i koncepcja graniczna nie pasuje do owej niebieskości, to co? No przecież to jest brzydkie i tyle, aż gryzie w oczy!

Mnie się wydaje, że ten nowy układ facebooka miał powstać po to, by dało się umieścić jak najwięcej informacji w jednym miejscu... Są minusy i plusy tego przedsięwzięcia np. wpisy fanów są mniej widoczne zarówno jeśli są pozytywne jak też negatywne.

no może i coś w tym jest, że oś czasu jest nieczytelny i wkurzający, ale moim zdaniem tylko z pozoru, też się długo broniłam przed tym, żeby zainstalować oś czasu, ale jak się już przyzwyczaisz zobaczysz, że to jest zdecydowanie lepsze wyjście. Moje zdanie jest takie, że jak masz problem z tym, żeby prowadzić fanpage, albo nie wiesz do końca, jakie możliwości to za sobą niesie może warto się zastanowić nad tym, żeby zatrudnić profesjonalistów, którzy zajmą się promocją Twojej firmy. Moim zdaniem bardzo dobrze działania promocyjne prowadzi Advanced Art. Firma z kilkuletnim doświadczeniem.

z jednej strony jest to dobrym wyjściem np. dla pokazania loga firmy ;) ale z drugiej, jest ona nieczytelna przez co ludzie się zniechęcają do odwiedzania strony firmy...