Tomasz Fidura

Sklep spożywczy

90 postów w tym temacie

Przede wszystkim trzeba pomyśleć o tym  zeby dobrze wszytsko zaplanować.  Dobre rozieszczenie sklepu potrafi zwiększyć jego wydajność. możesz rzucić okiem na automatyczne regały magazynowe  i zobaczyć jak oni to wszystko dobrze roplanowują, to też zależy oczywiście od wielkości sklepu, ale serio polecam zopbaczyć co i jak i jak można sobie ułatwić życie :) 

Do sklepu spożywczego na pewno warto zamówić folie i woreczki przeznaczone do pakowania produktów spożywczych. Ja znalazłem firmę www.silverpack.pl, która zajmuje się produkcją takich woreczków i folii. Warto skorzystać z ich oferty.

EuroKadra powinna dać wam zatrudnienie  z dnia na dzień.

Pytanie jedynie jakich warunków oczekujecie, ale ogólnie - zatrudnienie dostaniecie bez większych problemów.

Pod tym względem wiele się zmieniło. Kto faktycznie chce dostać pracę, ten ją zdobędzie i to na całkiem dobrych warunkach. Działajcie. 

W Internecie kupuje dużo produktów ekologicznych i dobrych dla zdrowia... Wartościowym elementem zdrowego odżywiania są m.in. soki ze świezo wyciskanych owoców. Najlepiej kupić jakąś dobrą wyciskarkę np. Muke (świetny stosunek cena/jakość). To dobra dawka zdrowych kalorii, bomba witaminowa i dostarczyciel wartości odżywczych, które są potrzebne każdemu organizmowi. Wyciskarka nie jest droga, więc warto warto spróbować. :)

Cóż jeśli chodzi o sklep spożywczy to po pierwsze ja na przykład źle się czuje w sklepie który jest przepełniony za bardzo towarem. Zawsze wydaje mi się, że jednak coś zwalę. Jak w takim sklepie jest jeszcze z dwóch dodatkowych klientów to wtedy robi się za ciasno i mam ochotę jak najszybciej wyjść. Zaś w sklepie gdzie jest za mało produktów i widać pustki to tez się źle czuję, bo wydaje mi się wtedy, że on się chyba już zwija, no wiecie znaczy, że likwiduje. Tu trzeba znaleźć złoty środek. Ale za to bardzo podoba mi się sam pomysł aby założyć sklep spożywczy. Jest to biznes dla lokalnej społeczności, a to dobry pomysł. Tak samo jak jakaś knajpka. Też takie małe klimatyczne miejsca są skierowane do ludzi mieszkających w okolicy. Oczywiście prowadzenie takiej knajpki jest o wiele trudniejsze od prowadzenia sklepu spożywczego. W tym interesie trzeba przestrzegać naprawdę masę dość restrykcyjnych przepisów, przecież tu chodzi o to aby nie truć ludzi. Trzeba zatroszczyć się o wszystko na przykład o utylizację odpadów. Nie można przecież wyrzucić wszystkiego na śmietnik. O każdy odpad trzeba odpowiednio zadbać. Na szczęście są firmy typu http://www.bio-ekon.pl , które mogą zrobić to za właścicieli lokalu.  Ale też tak myślę, że sklep osiedlowy ma większą możliwość przetrwania niż knajpka otworzona w tym samym czasie. Więc jest to bezpieczniejsze rozwiązanie biznesowe. 

Pomysł bardzo fajny. Jeśli jest to miejsce gdzie brakuje tego typu sklepu, to jak najbardziej ma ma szansę się rozwinąć. Wiadomo, otwarcie takiego biznesu wymaga dużo pracy i pieniędzy. Trzeba myśleć o najmniejszym szczególe. Choćby skrzynie czy opakowania do transportu czy przechowywania. Jeśli będziesz się rozglądać za tego typu sprzętem, polecam sprawdzić bogatą ofertę firmy Schoeller Allibert na stronie https://www.schoellerallibert.com/pl/products/

Jeśli sklep spożywczy, to nie może zabraknąć świeżych warzyw i owoców. Jeśli interesuje was dobra hurtownia, polecam www.sebastiano.pl . Wielokrotnie przyszło mi od nich zamawiacz, za każdym razem zamówienie do nas przyjeżdżało najwyższej jakości, wiec polecam. ;)

Moja znajoma też otworzyła mała pracownie krawiecką  w swojej miejscowości.  Musze przyznać, że dobrze im idzie  i ma klientów małych i dużych, starszych i młodych. Znalazła ostatnio fajną ofertę  na nic o firmy http://rozmaryn-tex.pl/kontakt/ i teraz ma zawsze nici pod dostatkiem. 

Ukraina. Soja warzywna, nasiona suche 1,4 zl/kg ,olej, makuch, maczka. Znakomity zebrane ziarna w postaci sruty, kielkow do paszy. Wysoka zawartosc bialka ok.35%, wilgotnosc do 12%, tluszcz 20~22%. Opakowanie BigBag. Posiadamy mozliwosc przerobu soi, rzepaku, lnu, kukurydzy, slonecznika, mieszanych zboz, roslin pastewnych. Tlocznia nasion oleistych. Soja ekstrudowana, ziarna gotowane jako znakomity skladnik zup, gulaszow, farszy, potraw. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Masz wiele racji Justyna85, ale wciąż są osoby, które cenią sobie osiedlowe sklepiki, szczególnie, gdy te oferują naprawdę dobre towary.

Mam znajomą, która prowadzi własny sklep i ona zaopatruje się u http://rogowski.net.pl/ i jest bardzo zadowolona z ich produktów. Ponoć ludzie chętnie sięgają po ich warzywa do szaszłyków i pasty. Wiec jak się ma dobrego dostawcę, to myślę, że wiele można zdziałać na lokalnym rynku ;)

Taki sklep musi być odpowiednio wyposażony. Trzeba znaleźć nie tylko dobrych dostawców ale też dobry sprzęt do sklepu. Kasy fiskalne i wagi sklepowe możecie znaleźć na stornie www.netpol.eu Mają solidny sprzęt, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Wszystko zależy od okolicy, w której chcemy otworzyć sklep. Miasto i konkurencja w postaci marketów skutecznie zabijają takie małe biznesy. 

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem byłoby rozszerzenie biznesu o mięso i wędliny. Tym sposobem nie bylibyście tylko właścicielami sklepu spożywczego,  ale również i mięsnego. Możecie dobudować zaplecze jeśli będzie Wam go brakowało, które zaopatrzycie w odpowiednie maszyny do przetwarzania mięsa. Moj kuzyn wykonal taki ruch jakis czas temu i postawil na oferte http://gemini-serwis.pl/ . Urzadzenia do przetworstwa miesnego z ich oferty okazaly sie bardzo przydatne!

Ukraina. Papier celulozowy kupie, wyeksportuje do panstw balkanskich. Celuloze, makulature, kraft bielony, gazetowy, czysciwo, osnowa do produkcji recznikow, papieru toaletowego w roli. Gramatura 17 g/m2 24*25,26,28cm; 19 g/m2 64*85cm; 21 g/m2 271*125,132,135cm. Preferencje handlowe, rozrachunki z dostawcami, dowoz, odbior Tirana, Albania. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

W przypadku sklepu spożywczego polecam http://sebastiano.pl/, to bardzo dobra hurtownia warzyw i owoców. Polecam zapoznać się z ich ofertą bliżej. My działamy z nimi już od dawna i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. :)

Jeśli chcesz być innowacyjny, zacznij sprzedawać również żywność przez internet (osoby sąsiadujące z Twoim sklepem będą mogły złożyć zamówienie online, a Ty doniesiesz je prosto pod drzwi). W wykonaniu sklepu internetowego może pomóc Ci firma http://auroracreation.pl/uslugi/strategia

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się