Zaloguj się, aby obserwować  
DiH

Daj się polubić na Facebooku:)

Recommended Posts

Facebook to szansa na prostą i czytelną komunikację z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych oraz prezentacja swoich produktów czy usług. To już chyba każdy wie. Co trzeba zrobić aby móc korzystać z tego? Na początek wystarczy założyć profesjonalny Fanpage :)

I właśnie stworzenie profesjonalnego [link usunięty] oraz jego administrację oferuje teraz [link usunięty] .

Oczywiście nie obejdzie się też bez promocji :)

001.jpg

[link usunięty] i daj się polubić na Facebooku:)

Fanpage dobra sprawa oczywiście jeśli jest profesjonalnie przygotowany może znacznie zwiększyć popularność naszego interesu a co za tym idzie również i potencjalne zyski :D

Wszystko zależy od ceny - kiedyś widziałem oferty administracji stroną za 300 zł gdzie oferowano 20 wpisów i strzelenie grafiki z netu. A za takie działania "podziękować".

A tu

Promocja skierowana jest do firm oraz osób prywatnych.

Promocja dotyczy jednego z dostępnych pakietów oneBusiness:

oneBusiness Standard – 2000zł,

oneBusiness CMS – 2500 zł,

oneBusiness Shop – 3000 zł.

??? no nie wiem, lepiej chyba poszukać czegoś osobno niż z usługami dodatkowymi.

@up Czasami się przydaje, szczególnie jak jest rzetelnie prowadzony i przyciąga do czytania. Ja znam kilka takich fajpejdży, które mimo iż mnie "nie dotyczą branżowo" to jednak odwiedzam je, bo często pojawiają się na nich ciekawostki. Trzeba pamiętać, że biznes to też ludzie, do których można również trafić przez umiejętną promocję np. na Facebooku.

Wszystko zależy od ceny - kiedyś widziałem oferty administracji stroną za 300 zł gdzie oferowano 20 wpisów i strzelenie grafiki z netu. A za takie działania "podziękować".

A tu

Promocja skierowana jest do firm oraz osób prywatnych.

Promocja dotyczy jednego z dostępnych pakietów oneBusiness:

oneBusiness Standard – 2000zł,

oneBusiness CMS – 2500 zł,

oneBusiness Shop – 3000 zł.

??? no nie wiem, lepiej chyba poszukać czegoś osobno niż z usługami dodatkowymi.

2000 za 3 godziny pracy

2500 za 5 godzin pracy

3000 za 7-8 godzin pracy

Dość drogo ;p

według mnie każda promocja powinna być dopasowana do firmy, nie wszystkie firmy potrzebują promocji w sieci, inne mają natomiast specyficzne grupy docelowe, które nie pokazują się na fb. Nie znam dokładnych szczegółów tych ofert, ale wolałabym dokładnie przeczytać na jakich zasadach będzie prowadzony fanpage..

Facebook daje duże możliwości promocji. Nasz profil jest prowadzony przez agencję - http://funkymedia.pl/ Zdobywani naturalnymi metodami fani, faktycznie są skuteczni, tj. przekładają się na klientów, są aktywni na profilu. O takich nie łatwo, ale agencje mają swoje tajemnice. Nam przybywa tygodniowo po 100 fanów - jak na razie jesteśmy wynikiem usatysfakcjonowani.

Nie w każdej branży prowadzenie działań w social media ma rację bytu. Co innego wykorzystanie mediów społecznościowych w SEO :)

Wracając jednak do FanPage i Facebooka. Ja bym zrobił najpierw rozpoznanie rynku przez konkretną firmę. Sprawdziłbym, czy są na FB inne firmy z branży, jak się im rozwija strona społecznościowa, czy ktoś się wypowiada. Oczywiście to nie musi być wyznacznik czy warto w to inwestować, czy nie. Chodzi mi tylko o to, że dużo firm kieruje swoją ofertę na FB bo jest obecnie boom na media społecznościowe. Natomiast jeśli nie mamy przemyślanej strategii jak zdobyć fanów i w jaki sposób przekształcić ich na klientów, cała kasa pójdzie na marne.

--------------------

[link usunięty] szyte na miarę!

A to nie wystarczy poprostu stworzyc strony np. na Facebooku i pilnowac zeby byłą tam cały czas osoba, która wchodzi w interakcje z potencjalnymi klientami i odświeza zawartosc?

może to sprawdzić się w małej firmie, ale przy większych działaniach trzeba trochę rozszerzyć zespół osób, która pracuja przy profilu marki na facebooku

W początkach zabawy z FB, według mnie firmy same powinny rozkręcać fan page. W momencie zebrania większej liczby odbiorców można pokusić się o zakup usług reklamowych oferowanych przez FB, lub też zewnętrzną agencje interaktywną. Fan page może być prowadzony niezależnie od typu biznesu i sektora, w którym działa. Oczywiście w każdym przypadku będzie mniej lub bardziej skuteczny.