madril

FOREX. DOBRA INWESTYCJA

20 postów w tym temacie

Witam!

Reprezentuje międzynarodowego brokera rynku walutowego.

Firma ta opracowała kilka metod pasywnego zarobku.

Firma ta oferuje pośrednictwo między pojedynczym klientem a rynkiem walutowym. Za minimalny obrót daje bonus w postaci 2% od zainwestowanego depozytu miesięcznie. Uwzględniając procent składany jest to ok. 26,8 % rocznie gwarantowanego zarobku.

Nie trzeba znać się na graniu na forexie, ani na analizie fundamentalnej czy technicznej. Grają za naszego klienta traderzy.

Jeden z naszych traderów zarobił 68% w poprzednim roku, drugi miał średnią 18% (!). Nie muszę chyba dodawać, jak szybko ten drugi podwoił kapitał klientów. Ofertę, którą Pańswtu przedstawiam, zazwyczaj proponujemy nielicznemu gronu klientów "ekskluzywnych". Mamy dosłownie kilkunastu klientów, którzy przekazują nam duże sumy swoich pieniędzy do inwestowania. Minimalnym progiem wejścia (założenie konta VIP) jest kwota 100tyś zł. Jeśli jest ktoś z Państwa zainteresowany bardzo proszę o kontakt na PW

Bardzo chętnie się spotkam i przedstawie szczegóły.

Pozdrawiam

Moim zdaniem w tym roku dobry interes można zrobić przede wszystkim na nieruchomościach. Obserwuję hale i magazyny firmy Jartom od dawna - ceny od lat nie były tak atrakcyjne. W ciągu roku do zrobienia jest kilkadziesiąt procent - trzeba tylko dobrze gospodarować powierzchnią. Jeśli macie pytania to śmiało piszcie.

Lepiej inwestować samemu i zgarnąć całą pulę niż tylko część zysku wypracowanego przez brokera. Poza tym 18 % to nie jest jakaś kwota powalająca na kolana jak dla mnie.

Jeśli giełda to raczej z pomocą specjalistów - jak pisałem, sam bym się za to nie zabierał. Podsyłam dobrym kontakt - http://www.maximus-trading.com/ Pomagają rozpocząć, udostępniają szkolenie i naprawdę stwarzają spore możliwości rozwoju. Od samego początku szło mi nieźle - liczę na stałą pracę w tym zawodzie.

100 000. PLN, to straszny próg wejścia jak dźwignia 1:100 przy forex pozwala przy takiej kwocie grać 10 000 000 PLN

Wiec zyski powinny być wieksze przy takim ryzyku.

A waluty mogą pikować w dół jak i w górę barrrdzo mocna znamy to z porzednich lat sprawdź kurs euro archiwum

Ci co grają na giełdzie wiedzą jak ważne jest aby szybko podejmować decyzje. Ci co planują grać na giełdzie powinni skorzystać z Meta Trader 4. Jest to aplikacja do obsługi zleceń kuplna/sprzedaży. Ponad to umożliwia kontrakty Forex oraz kontrakty terminowe z możliwością użycia dźwigni 1:400.

Co bardzo istotne system ten gwarantuje ustra szybkie mostek MT4 przekazujący zlecenia, płynność zleceń i brak rekwotowań, co daje duży komfort pracy. Jeżeli planujecie inwestycje na giełdzie to zajrzyjcie tutaj http://www.brokers-star.pl i poczytajcie w jaki sposób zrobić to najlepiej.

Zgodzę się z przedmówcą www.brokers-star.pl na ichs tronie dużo pisze a dodatkowo oferuje platformę MT4 -ECN. Zapewniającą szybkość na reagowanie na sytuacje na rynku oraz na kontrolowanie swojej pozycji. Dodatkowo system ten jest bardzo szybko bo obsługuje ponad 30 tysięcy zleceń na sekundę i bardzo bezpieczny. Jeżeli ktoś planuje lub już zajmuje się tym to wie że jest to najlepszy system.

Na forexie, to raczej trzeba myśleć o uniknięciu straty niż zyskach.

Kto myśli odwrotnie na pewno odniesie porażkę. Najgorzej jest jak przez przypadek uda nam się wypracować zysk na samym początku. Później nie dociera do nas prawda, że to nie jest takie łatwe.

Myślę, że rzeczywiście aktualnie nie ma to jak inwestować w nieruchomości. Ja tylko zastanawiam się, czy ceny mieszka już osiągnęły dół i czeka nas w najbliższym czasie odbicie, czy ten dół jeszcze potrwa, czy może jeszcze pójdą w dół :rolleyes:

Nie wiem, ale giełda ostatnio zachowuje się dość dziwnie - zupełnie inaczej aniżeli powinna. Dla laika praktycznie poruszanie się w chwili obecnej po rynku oznacza raczej pewną stratę. Dużo lepiej jeśli ktoś szuka pewnych zysków pomyśleć o rynku surowców i monet kolekcjonerskich. Jak pokazują niektóre raporty bardzo duże stopy zwrotu z inwestycji 5+ plus ludzie osiągneli i to się nie powinno zmienić. Jak ktoś w temacie się nie czuje warto odwiedzić stronę którą prowadzi Grupa Silesia 2000 mają bardzo fajne ABC inwestowania - http://www.mennicastaropolska.pl/ warto się zapoznać.

Hale magazynowe zwyczajnie nie rodzą ryzyka utraty kasy, tutaj inwestycja kiedyś na pewno się zwróci. Ogólnie warto wejść w nieruchomości magazynowe głównie ze względu na potencjał.

Panowie - jeszcze jedno. Prześledźcie historię i sami oceńcie kiedy po raz ostatni na rynku były aż tak dobre wyceny. Od razu wam podpowiem - mało kto to pamięta. I raczej prędko podobnych wycen nie zobaczymy.

Ja na przykład nie ogarniam za bardzo giełdy, forexów itd, ale chcę to zmienić.

Zastanawiam się nad pójściem na jakieś szkolenie i znalazłam coś takiego: http://gregsecker.pl/bilety?source=brand1

Nie płaci się jakoś bardzo dużo, bo mniej niż 50 zł, a podobno dużo można się dowiedzieć. Ogólnie szkolenie jest podobno prowadzone przez jakiegoś gościa, który jeździ po świecie i prowadzi takie coś, więc nie może to być jakaś ściema.

Może ktoś z was był na podobnym szkoleniu?

Ja na przykład nie ogarniam za bardzo giełdy, forexów itd, ale chcę to zmienić.

Zastanawiam się nad pójściem na jakieś szkolenie i znalazłam coś takiego: http://gregsecker.pl/bilety?source=brand1

Nie płaci się jakoś bardzo dużo, bo mniej niż 50 zł, a podobno dużo można się dowiedzieć. Ogólnie szkolenie jest podobno prowadzone przez jakiegoś gościa, który jeździ po świecie i prowadzi takie coś, więc nie może to być jakaś ściema.

Może ktoś z was był na podobnym szkoleniu?

Faktycznie słabo ogarniasz, więc najpierw poczytaj dokładniej.

1.Za bilety w ogóle nie musisz płacić, są jeszcze darmowe wejściówki, tylko musisz zjechać myszką niżej na tej stronie co podałaś.

2.Nie prowadzone przez "jakiegoś gościa" tylko Grega Seckera -zdecydowany autorytet w forexie.

3.Co Ci da to czy ktoś był na podobnym szkoleniu, czy nie? Idź i sama się przekonaj

<_<

no, jak ktoś "nie ogarnia" to faktycznie szkolenia i kursy są dobrym rozwiązaniem np. trading academy. Do tego też zalecam oglądanie na xSocial jak grają inni

Oprócz książek i wszelkiej wiedzy teoretycznej, którą oczywiście trzeba posiadać zanim się za ten rynek zabierzecie, to warto też zajrzeć na wersję demo https://www.tms.pl/forex-investing. Jak dla mnie jest to dobre wprowadzenie, w ten świat walut. :) Warto też zwrócić uwagę na cały artykuł, bo dobrze przekazuje informacje, jakie predyspozycje powinno się mieć, by w ogóle zacząć myśleć o tego typu inwestycji.

Ten super 'rynek' - to najlepiej omijać szerokim łukiem. Jeśli nasza wiedza jest zbyt mała a apetyt duży. Obecnie 50 % dochodu od lokaty to możemy wyciągnąć w miesiąc i na pewno mniejszym ryzykiem. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu - skype janubers1 Nie tylko opowiem ale i pokarzę od środka jak to wygląda.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się