Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
mkrawczykowski

Jak przyciągnąć internautów do Twojej strony www?

5 postów w tym temacie

Internet jest nieco innym medium niż inne. Nie wystarczy zarzucić internautów reklamami, żeby mieć stałych klientów. Internauci nie rzucają się bowiem na reklamy, a nawet... ich nie zauważają! jest to zjawisko zwane banner blindness (ślepota banerowa).

Jak zatem działać w internecie, żeby internauci sami do Ciebie przychodzili? Ja robię to inaczej - zamiast próbowac na siłę zainteresować internautów sobą, daję im to, czego oni chcą.

A czego chcą internauci w internecie?

Zobacz (darmo dają): Magnes Na Internautów

Warto postawić na content marketing, czyli dostarczanie wartościowej treści użytkownikom. Można robić to przez blog, kanał na YT, podcast, webinary. Pozwala to zbudować wzierunek eksperta, wypozycjonować stronę, zwiększyć sprzedaż (zadziała zasada wzajemności). 

Warto korzystać z kilku kanałów dystrybucji treści i robić to regularnie. tylko wtedy jest szansa na zaistnienie w świadomość potencjalnych odbiorców. 

Teraz content jest na pierwszym miejscu. Ja korzystam z miejsc gdzie można publikować artykuły kierujące do mojej strony, współpracowałem też z niezła agencją która wykonuje świetny content marketing https://www.altemedia.pl Zdecydowanie przynosi pozytywne efekty ! :)

Istotne jest to, żeby były to wartościowe portale. Nie ma sensu publikować treści na witrynach typu artelis. Najlepsze do tego będą branżowe serwisy z dziedziny, którą się zajmujemy. 

Znalezienie firmy, która potrafi dobrze zająć się reklamą nie jest wcale proste. Dla mnie dużo czasu zajęło, zanim udało mi się natrafić na https://solv.pl to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem, dzięki której moja firma znacznie się rozrosła i pozyskana nowych klientów. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0