andrzej83x

Pomysł na biznes

Recommended Posts

Każdy biznes to masa pracy, ale wiadomo że jak trafiony da nam profity. Dla tych co chcą mieć kasę prostszym sposobem polecam konkretne inwestycje, wybór ofert znajdziesz tu - www.zrealizujmarzenie.webnode.com

@Arabella, mogę tylko powiedzieć, że zapotrzebowanie jest wszędzie. Trafiłem na taki wątek : http://toforum.pl/viewtopic.php?f=6&t=2137 i wygląda, że ludzie wręcz poszukują sprawdzonych firm piorących tapicerki. Jeśli podejdziesz do sprawy profesjonalnie, zakupisz odpowiedni sprzęt, znajdziesz dobre miejsce pod działalność, to sądzę, że taki biznes może się udać.

Ja bym zasugerował najpierw też zadzwonić do potencjalnej konkurencji i popytać jako klient o stawki. Może przy okazji zaobserwujesz też czy mają dużo klientów - jesli ciężko będzie umówić temin usługi.

Ale najpierw trzeba mieć ten pomysł na biznes :)

Cięzko jest znaleść coś oryginalnego i co najważniejsze opłacalnego. Wpadłam ostatnio na fajny artykuł pt. 10 pomysłó na własny biznes, polecam wszytkim tym, ktrórzy borykają sie z tym problemem. Może znadzą coś dla siebie :).

Pomysł na biznes nie musi być oryginalny żeby był dochodowy. Można korzystać z gotowych pomysłów, które się sprawdzają i czerpać fajne zyski. Oryginalne i nieszablonowe powinno być jednak podejście do biznesu żeby odnieść sukces.

Witam, no nie wiem kto zapłaci jednorazowo za sprzątanie domu 1500 zł.

4 razy w miesiącu x 1500 zł = 6000 zł ?

Wątpie, lecz może gdzieś takie stawkią są. Nie sądzę iż u nas w kraju.

Pozdrawiam i radzę podejść do tematu na zasadzie: czy Pan by tyle za to zapłacił lub Pana znajomi ?

Wtedy mamy odpowiedź, czy biznes ma dobre założenia.

---------------------------------------------

Profesjonalne strony internetowe dla firm.

Szybkie terminy realizacji.

Chodziło o kompleksowe i jednorazowe sprzątanie domu po remoncie. Nikt nie sprząta po remoncie systematycznie przez cały miesiąc. Wynajmuje się firmę, która raz przyjeżdża i robi wszystko na błysk. Brałem już za takie usługi znacznie więcej niż 1500 zł. i klienci są w stanie płacić takie pieniądze bez żadnego problemu.

Jeśli miałbym oceniać opłacalność biznesu na zasadzie czy ja bym tyle zapłacił lub moi znajomi, to nie miałyby prawa istnieć np. takie marki samochodów jak BMW bo ja bym 250 tys. za samochód nie zapłacił

Jeśli ktoś wywala 300 - 500 tys. na budowę domu to 1500 zł. za wysprzątanie wszystkiego nie jest jakąś kosmiczną kwotą. Dla większości klientów u których sprzątaliśmy, to były drobne na waciki :-)

pomysł bardzo fajny ja bym tylko zadbała o to żeby w twoim esklepie była dobra organizacja pracy :) bardzo pomocne może okazać się wtedy http://www.way2send.pl/ możesz sobie bez problemu zintegrować np allegro esklep czy inne źródła, generować dokumenty przewozowe czy np zarządzać towarem, eksportować cenniki itd. Fajnie ze są takie ułatwienia

Moim zdaniem teraz na czasie są wszelkie biznesy związane ze zdrowiem i dbaniem o dobrą sylwetkę.

Dlatego dobrym pomysłem moim zdaniem są teraz np. kursy na trenera personalnego takie jak tu: http://www.totalfit-center.eu/ . Myślę, że na brak zajęcia po nich nie ma co narzekać.

No i można się też dokształcić na własne potrzeby. Na pewno się przyda :)

Mamy obecnie w internecie masę możliwości. Korzystam z wielu [ sprawdzonych ] Pomagam znaleźć pracę, czy nawet biznes - całkowicie za darmo. Wystarczy się skontaktować - pracapewna@gmail.com lub skayp janubers1

Tak na prawdę pomysły na biznes przychodzą same jeśli myśli się w odpowiedni sposób. Wystarczy zdać sobie sprawę z potrzeb ludzi w danej, nawet bardzo wąskiej dziedzinie. Warto również myśleć w kategoriach czego nie ma w mojej okolicy lub jakie usługi/produkty są na słabym poziomie. Nieraz wystarczy pomyśleć czy możemy zrobić coś lepiej niż inni. Konkurencja jest wszędzie. Nie bójmy się jej.

Znalezienie niszy nie jest łatwe dlatego pewnie Minister Finansów a nie przedsiębiorcą :)

Też interesuję się franczyzą. Myślę o otworzeniu jakiejś gastronomii, gdzie można kupić jakieś jedzenie na szybko na każdą kieszeń. Może takie włoskie spaghetti z sieci Makarun Spaghetti and Salad by się sprzedawało http://franchising.pl/franczyza/1447/makar...etti-and-salad/. Ceny jednej porcji nie są wysokie a i nie ma czegoś podobnego w okolicy tu gdzie mieszkam. Sieć jest dobrze znana, już wypromowana więc łatwiej o start.

Posiadam juz niewielkie doświadczenie , jeżeli chodzi o wyposażenie magazynu. Potrzebne są odpowiednie meble, wózki ale też inny sprzęt, który ułatwi pracę na magazynie. Osobiscie zastanawiam się nad zakupem owijaka do palet takiego jak widziałam tu, to chyba bardzo ułatwiło by pracę magazynu. Ktoś z was ma u siebie już taki owijak? Możecie mi coś polecić

Popieram, że wszystko co związane z urodą jest dobrym pomysłem. Myślę, że gabinet masażu to świetna sprawa, bo w wielu miejscowościach takich miejsc brakuje. Niezbędny jest oczywiście lokal oraz wyposażenie gabinetu masażu.

Gdybyście szukali dobrej oferty odśnieżania, to możecie zajrzeć tutaj. Moim zdaniem firma naprawdę profesjonalna, więc warto zapoznać się z ofertą ich usług.

Jeżeli chodzi o gastronomię, jeżeli nie ma się doświadczenia, to polecam franczyzę z siecią pizzerii http://www.biesiadowo.pl/ Mają bardzo korzystne warunki dla franczyzobiorcy, pomagają przy otwieraniu lokalu, a później wspierają przy prowadzeniu interesu, dostarczają wysokiej jakości produkty.

Każdy pomysł na biznes jest dobry jeśli jest dobrze opracowany i ma się głowę na karku bo to jest najważniejsze. Żeby biznes mógł odnieść sukces, to trzeba mu stworzyć do tego warunki. Trzeba inwestować takie pomysły i rozwiązania, które pomogą te zyski otrzymać. Dla przykładu, moi rodzice którzy od lat prowadzą własną firmę, od niedawna pracują na myjce do pojemników dzięki którym oszczędzają sporo czasu i energii, a to przekłada się na efekty.

A co myślicie o założeniu firmy, która zajmowałaby się dostarczaniem artykułów do sklepów spożywczych? Pod hasłem "artykuły" mam na myśli mixy warzyw, warzywa marynowane. Ogólnie chciałabym bardzo zainwestować w ten biznes, ale obawiam się, że się nie przebije na rynku, bo jest wiele dobrych firm jak np: http://www.rogowski.net.pl/kategoria/ofert...ywa-marynowane/ Dajcie znać co o tym myślicie.