andrzej83x

Pomysł na biznes

Recommended Posts

Ukraina. Produkcja tartaczna. Podklady kolejowe 190 zl/m3, nasycone 220 zl/m3. Ekologiczne z drewna iglastego i lisciastego. Impregnowane olejem kreozotowym ze smoly weglowej, asortyment obejmuje duzy wybor rozmiarow. Drewniana nawierzchnia produkowana zgodnie z wymaganiami norm UE w odniesieniu do ksztaltu, wymiaru, nasycania srodkiem impregnacyjnym. Wykonujemy rowniez produkcje tartaczna w pelnym zakresie. Deski, kantowke, sztachety, pale korowane, palisada, kolki winogronowe. Mokre 45%, nasycone, suszone komorowo 28%. Powtorne wykorzystanie drewna impregnowanego, stare klody, zuzyte podklady, belki strunobetonowe, szyny, slupy. Bale do budowy sciezek ogrodowych, wjazdow, umacniania. Nasycalnia podkladow dla potrzeb kolei i przemyslu. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Też wam powiem, że nie ważne jaki biznes będzie to od razu trzeba zainwestować w reklamę, sam polecam https://optimamedia.pl/ fajna sprawa i stosunkowo szybkie efekty.

no a co myślicie o myjniach parowych? zarówno mobilnych jak i stacjonarnych? znalazłem jedną firmę która oferuje myjnie optima, poczytałem na kilku forach że to jest intratny biznes i teraz sam się zastanawiam. Mam odłożone trochę pieniędzy chociaż pewnie i tak jakiś niewielki kredyt trzeba by było wziąć. Od dawna rozmyślam o własnym biznesie, a myjnie wydają się taką dobrą i bezpieczną inwestycją. Nie znalazłem właściwie złej opinii o tego typu biznesie. Wchodzić w to?

Ja zastanawiam się jak wykorzystac YT do promocji firmy. Trafiłam dzisiaj na   http://publicrelations.pl/youtube-wchodzi-w-buty-nefliksa-bedzie-produkowac-wlasne-programy/ i szczerze jestem zachwycona pomysłem portalu. Póki co pozycjonuje stronę firmy, działam na portalach społecznościowych ale wydaje mi się, ze to wciąż za mało.

Ukraina. Ziarna rzepaku 1200 zl/tona, wysokobialkowa sruta, makuch, olej sertyfikowane na biopaliwa i cele spozywcze. Odmiany populacyjne, typ mieszancowy z dobra zimotrwalosc cech agronomicznych. Wyselekcjonowane ziarna ozimego, jarego o wilgotnosci 6% jakosci technologicznej. Nasiona rzepaku 47% tluszczu, wysokobialkowa sruta, makuch. Plantacje luszczyn pedow kwiatowych. Realizujemy programy badawcze hodowli rzepaku w celu uzyskania niska podatnosc osypywania nasion podczas zbiorow. Magazynowanie, konfekcjonowanie roslin oleistych, kukurydzy, soi, sorgo, lucerny. Wysokiej jakosci len oleisty, gryka ekologiczna, pszenica, pszenzyto, jeczmien, owies. Olej z rzepaku, lnu, pestek dyni, ostropestu, owocow orzechow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow

podobno [link usunięty] internetowe to jest dość dobry biznes ostatnio. ogólnie myślę nad prowadzeniem własnego sklepu, wydaje się, że to fajny sposób na życie, alew czy jest w praktcye aż tak lekko, to nie wiadomo. grunt to wybrać dobra branżę.

Ukraina. Produkcja, montaz domow z bali, wiat drewnianych, garazy, sauny, altanek, roznych konstrukcji z drzewa
Oferta współpracy:
Ukraiński producent domków drewnianych.Oferuję współpracę w zakresie produkcji i montażu domów pod klucz z bali profilowanych cylindrycznych oraz z bali toczonych.Zajmujemy się również produkcją wiat drewnianych, garaży, sauny, altanek oraz różnych konstrukcji drewnianych z drzewa iglastego.
O nas:
Domy z drewna to rodzinna firma  z dlugoletnią tradycją.Pracujemy z poszanowaniem dla środowiska,tworząc wspaniałe konstrukcje drewniane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i zadowolenia naszych inwestorów.
W czym jesteśmy najlepsi?
Największym naszym atutem jest wysoka jakość na którą nieustannie stawiamy.Drewno pozyskujemy z przepięknych lasów Siwerskich,które są odpowiednio zarządzane.Każda belka jest poddawana obróbce, odpowiednio selekcjonowana,dzięki temu nadajemy naszym produktom właściwą klasę wytrzymałościową. W załączeniu podsyłamy kilka przykładowych realizacji naszej firmy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy. 
Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Z poważaniem
Igor Woropai

Ukraina. Ciezkie konie wlodzimierskie o duzej masie ciala w cenie zywca 3 zl/kg. Ulokowane w strefie rolno-lesnej sa zwierzetami bardzo silnymi i masywnymi. W odpowiednich cechach budowy nadaja sie doskonale do powolnej pracy pociagowej na drogach twardych. Wzrost do 168cm. Masc kasztanowata, dereszowata, siwa. Charakter spokojny, zywotny, przyjazny. Ma duza zdolnosc adaptacji do zmieniajacych warunkow klimatycznych. W zimie porasta sierscia zimowa, a wiosna zmienia ja na letnia. Szaro-niebieskie rosle gniadosze konie pociagowe zimnokrwiste, goracokrwiste, kuce do produkcji mlodego zywca zrebiat. Rasy ogolnouzytkowe szeroko krzyzowane, siodla, uprzaz do bryczki. Cena do negocjacji lub zamiana na maszyny, sprzet rolniczy. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow

Dobry biznes to prowadzenie kursów, coś takiego jak tu: [link usunięty]  tylko trzeba mieć odpowiednie kompetencje i kwalifikacje, ale jak już to mamy to idzie z górki. Jeśli odbiorcą są grupy takiej jak nauczyciele to klienci nam się szybko nie skończą :)

I jeszcze znaleźć chętnych na taki kurs, kurs musi być na czasie, trzeba śledzić potrzeby, jak ruszysz z czymś na co był popyt np: pół roku temu to się można przejechać.

Ukraina. Linia do zbijania europalet. Sprzedajemy tartaki, hale produkcyjne, maszyny, urzadzenie, deski, elementy, drewno w zaglebie paleciarskim Lasow Panstwowych. Nieograniczone ilosci surowca znacznie obniza koszty wyprodukowania palet standart EURO. Czernihowski obw. Nowoczesna automatyczna konstrukcja wyposazona w robot o wydajnosci 300 palet/h. Klockarka, zasobniki wszystkich elementow europalet. Drewniane przemyslowe, jednorazowe. Ksztalt i rozmiar ustalany w zaleznosci od potrzeb. Wanny do zanurzeniowej impregnacji desek, gwozdziarki, zszywacze, stol z silownikami. Bardzo prosta, niezawodna, trwala obsluga jednostek zbijajacych ok.30000 palet miesiecznie. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow

A może coś małego ;) Polecam szczególnie kobietom takie biznesy jak piekarnia czy cukiernia, super sprawa. Znajoma prowadzi cukiernie i jest mega zadowolona. W zaopatrzeniu pomaga jej  [link usunięty] nic w sumie wiecej nie potrzebuje. Nawet za wielu pracownikow, zatrudnia jednego a reszte tak dorywczo.

Wszystko zależy od tego co nas interesuje. Nie da się być w czymś dobrym jeżeli to całkowicie nie nasza dziedzina. Prowadzenie  [link usunięty]  to zagadnienia które wymagają od nas bardzo dużych umiejętności interpersonalnych. Więc trzeba się zastanowić w jakich aspektach jesteśmy dobrzy. 

Jak dla mnie sprawdziła się produkcja i dystrybucja takich materiałów, jak tynk  [link usunięty] . Służą do ocieplania budynków, jak się okazuje, są bardzo przydatne.

Ukraina. Olej slonecznikowy od 2,70 zl/litr, sezamowy 4 zl/litr pakowany w butelki, zgrzewki na palecie, opakowania styropianowe w kontenerach, cysternach. Zaklady tluszczowe, rozlewnia oleju. 100% z pierwszego tloczenia ekologiczny olej spozywczy w najlepszej cenie od producenta. Ilosci nieograniczone z roznych olejaren. Rafinowany, nierafinowany olej slonecznikowy wytwarzany z nasion najwyzszej jakosci. Cenne zrodlo witaminy E. Olej sezamowy otrzymywany poprzez tloczenie na zimno nasion sezamowych. Pyszny bardzo zdrowy, bogactwo nienasyconych kwasow tluszczowych omega-6. Olej roslinny do przyprawiania dan miesnych, sosow, zup, salatek, marynat w smaku lagodny i lekko orzechowy. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow

Moim zdaniem, szczególnie w mniejszych miejscowościach przy głównej drodze, warto otworzyć [link usunięty] samoobsługową. Dużych kosztów utrzymania nie generuje, a zawsze jakieś zyski są.

Ukraina. Olej z owocow palmy, oliwkowy, kukurydziany 3,50 zl/litr + ziarna z przemialu, kasze, platki, maka, skrobia, krupy 0,70 zl/kg. Bardzo uniwersalny olej kuchenny uzyskiwany z zarodkow, kielkow kukurydzy w procesie ekstrakcje. Dar natury zamkniety w butelce PET 1L- pak. 15szt, 3,5L- pak. 6szt. Bogate zrodlo witaminy E, nienasyconych kwasow tluszczowych, fitosterole, omega-6. Tloczony bez konserwantow, naturalny obnizacz cholesterolu. Sluzy zdrowiu w przemysle spozywczym, kosmetycznym. Rowniez oferujemy kupazowane olej z owocow czerwonej palmy / slonecznikowy, oliwkowy / kukurydziany. Nasiona oczyszczone, grube kasze, ziarna obluskane. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), 
E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Jeśli chodzi o pub to na pewno poza jedzeniem i alkoholem musi się w nim znaleźć coś, co dodatkowo zachęci klientów do odwiedzenia właśnie Twojego lokalu. Pomyśl co Ty sam lubisz robić w takich miejscach ? Ja na przykład często grywam w bilard więc chętnie wybrałbym się do pubu, w którym też mam taką możliwość. Wiem, że w tym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzeba  [link usunięty] . Według mnie to bardzo dobry pomysł ale może ktoś jeszcze się wypowie :)

Lub gotowe konkretne rozwiązanie - Coraz więcej osób dostrzega że kończą się możliwości zarabiania w pr. typu 'hyip' i revshare. Robione tylko po to aby wyciągnąć kasę i zniknąć. Jeśli to widzisz i masz tego dość to dołącz do konkretnej Polskiej firmy. Tu nic Ci nie zniknie a biznes możesz budować przez lata. Zarabianie pasywne jak i czynne. Szczegóły skype janubers1  http://www.expassetbiznes.com/

Według mnie dobrym pomysłem na biznes jest np. kupno lokalu pod wynajem. Jest to inwestycja dająca dość stabilny zwrot. Jeżeli ktoś czuje się na siłach i ma pomysł, to polecam też założenie sklepu online. Niektóre branże są już przesycone np. odzież, ale jeżeli dysponujemy dobrym, unikalnym produktem, to sklep internetowy jest wtedy inwestycją wartą uwagi.

Ukraina. Sloma, siano, surowcy produkcji rolniczej. Od 70 zl/tona. Grunty rolne, biomasa, czyste paliwa. Sloma zbozowa zytnia, owsiana, pszenna, pszenzytnia, rzepakowa, lniana, kukurydziana swieza. Czernihowski obw. Surowcy bedace pozostaloscia produkcji rolniczej z powiekszenia uzytkow gospodarstw rolnych. Sloma luzem, zebrana bez deszczu z tegorocznych zbiorow. Sa mozliwosc magazynowania,prasowania w rolkach, kostkach, balotach. Takze oferujemy na sprzedaz, wynajem tereny po bylym kolchozie, PGR: wieloletnie laki, pastwiska, gleby polesne, torfowiska, stawy, wialnie, mlynek pod tradycyjna uprawa i obrobka lnu. Czyste paliwa, suche lodygi slonecznikow, kolby kukurydziane, sprasowane wiory drzew owocowych, wysuszone galazki, listki traw melisy, miety itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow

Bardzo dobrym pomysłem wydaje się być założenie firmy, która ma w ofercie  [link usunięty] ,  większość firm transportowych prowadzi działalność w obrębie swojego kraju więc tutaj może być dla nas okazja.

Ok a pozostając w temacie pubu. Co myślicie o zorganizowaniu jakoś ciekawie przestrzeni przed lokalem ? Chodzi mi o stworzenie czegoś w postaci ogródka letniego. Wpadła mi nawet w oko oferta firmy Konrach  [link usunięty] . Poza stołami mają też ławki, donice, kosze na śmieci. Takie typowe meble miejskie ale myślę, że świetnie sprawdzą się w takim biznesie. Co o tym myślicie ?