andrzej83x

Pomysł na biznes

Recommended Posts

Ukraina. Pasza granulowana w workach, premiksy zbilansowane 350 zl/tona, do negocjacji. Produkcja granulatu z pasz sypkich i biomasy. Skladniki: jeczmien, pszenzyto, kukurydza, otreby pszenne. Mieszanki objetosciowe soczyste, sianokiszonka pelnoporcjowa, melasa, karma dla zwierzat hodowlanych zywieniu bydla mlecznego. Dobre pokrycie 9,5 MJ/kg zapotrzebowania energetycznego, wapn calcium 0,50%, protein 16%, fosfor 0,50%. Koncentraty uzupelniajace wapna i zelaza, pasze tresciwe, fermowe w workach 10, 20, 25, 40kg dla trzody, bydla i drobiu. Wytwornia pasz oferuje karmy dla zwierzat, material siewny, nasiona, nawozy, produkty pochodzenia roslinnego, zwierzecego oraz mineralnego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Odpowiadajac na pytanie pana wyżej, to mogę się wypowiedzieć, bo sam od kilku lat zajmuje sie myjniami parowami, więc trochę wiem. Jak dla mnie to jest naprawde opłacalny interes, bo dużo ludzi korzysta z takich usług. Ja mam po prostu obok sklepu dwie myjnie optima i klientów mi nie brakuje. Mysle, że sukces tego interesu polega na tym, ze nie jest to jakies bardzo kosztowne, zarówno dla klienta jak i dla nas. Nie zabiera dużo czasu, bo klienci sami mogą korzystać z urządzeń, nie musimy tego robić za nich, a jakość wyczyszczonych powierzchni jest naprawdę super, bo eliminuje zapachy i dezynfekuje. Najwazniejsze to postawic na dobry sprzet, poczytaj sobie o tym troche na stonie zamow-myjnie.pl, ja z nimi zaczynalem i naprawde byli pomocni, no i dobrze też sobie jakąś reklamę zrobić, żeby ludzie wiedzieli w ogóle, ze takie coś masz do zaoferowania. powodzenia i daj znac jak się zdecydujesz, to jak będe w stanie to udzielę Ci jakiś wskzówek jak będziesz potrzebował :)

Jeśli ktoś tu myśli o produkcji spożywczej  to  może przydać się namiar na hutę szkła Sława  z Kielc Mają sporo wybór pojemności słoików, szybkie dostawy i zawsze w terminie.  Co do ceny także nie narzekamy.

Zarabiaj od zaraz, bezpiecznie i bez strat. Praca połączona z nauką tradingu na rynku kryptowalut, forex itp.  W firmie Polskiej która obecnie przeszła pozytywnie audyt.  Zarabiasz pasywnie oraz czynnie. Do dyspozycji masz - procent składany, system poleceń oraz system binarny.    Pasywnie do 80 % z  dowolnej wysokości wkładu w roku. Średnio 1 % dziennie.   Obecnie biura w Łodzi, Szczecinie, na dniach w Warszawie.  Tu możesz zbudować sobie wieloletnie dochody.  Szczegóły skype janubers1  http://www.expassetbiznes.com/

Trzeba się tylko zastanowić, czy warto bawić się we własną firmę. W niektórych branżach to niepotrzebne. Pracuję w http://das.pl/ - jest to firma, która pomaga wywalczać odszkodowania ludziom, którzy zostali w pewien sposób poszkodowani. Nie ukrywam, że bardzo wiele się tam nauczyłem i teoretycznie mam możliwość założenia własnej kancelarii - tylko pytanie, czy jest sens? Mogę współpracować z ekspertami, którzy bardzo dużą część roboty wykonają za mnie, więc będę mógł skupić się na tym, co jest najciekawsze, czyli na pomocy klientom. W DAS jest świetny system motywacyjny, świetna pensja, nie mam powodów, żeby zmieniać pracę. 

Warto być na bieżąco z informacjami na temat polskie gospodarki. Tylko w ten sposób można założyć biznes, który przetrwa na rynku. Zdarza się tak, że dana branża po kilku latach się przesyci i trzeba zmieniać profil działalności. Warto jednak zrobić to w odpowiednim momencie. Właśnie dlatego warto zaglądać sobie tutaj http://magazynfakty.pl . Jest to miejsce, gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat finansów, gospodarki czy też z zakresu budownictwa. 

Pamiętajcie, że o każdy biznes trzeba dbać. Najlepiej zatrudnić zewnętrzną firmę, która profesjonalnie przyjrzy się temu co się wyprawia na przykład http://novapraxis.pl/poprawa-efektywnosci-pracy/optymalizacja-kosztow-pracy/ i wszystko będzie w porządku. Polecam taką formę, słyszałam że się bardzo dobrze sprawdza.

Ja jeszcze w temacie pomysłu na biznes. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem może być franczyza. Ma to swoje plusy - w zasadzie wystarczy tylko dysponować kapitałem. Wiele osób, które ma pieniądze, nie ma pomysłu, jak je rozmnożyć. Franczyza może być świetnym rozwiązaniem właśnie dla nich. A czasem jest inaczej - jest pomysł, a nie ma pieniędzy, ale to już inna historia...

Ukraina, Kijow. Wspolpraca, kontakty handlowe Polsko-Ukrainskie.  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym rynkiem nieruchomosci, a takze ze sfera inwestycyjna. Gospodarstwa i grunty rolne, lesne, agroturystyczne; domy, mieszkania, dzialki budowlane; lokale uzytkowe, obiekty handlowo-komercyjne zlokalizowany w okolicach Kijowa zamieszkalym przez okolo 5 mln. ludzi.  Mozliwosc wynajecia powierzchni w 60 najwiekszych centrumach handlowych miasta. Udzielanie pomocy przy rekrutacji pracownikow i wynajmie mieszkan. Wyszukiwanie producentow, odbiorcow, dostawcow i kooperantow. Kampanie ogloszeniowe w mediach ukrainskich. Dystrybucja materialow reklamowych. Korespondencja handlowa. Tlumaczenia, uslugi doradcze, prawnicze, adwokackie, reklamowo-poligraficzne, audyt, ksiegowosc, rejestracja spolki oraz przedstawicielstwa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina