Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas88

3 pomysły na własną działalność

Recommended Posts

Jakiś czas temu wpadłem na kilka pomysłów odnośnie własnej działalności. Nie miałem jednak okazji jeszcze sprawdzić czy są to biznesy, które się opłacają.

Pierwszy z pomysłów dotyczy zarabiania na choinkach w okresie przedświątecznym -biznes choinkowy

Kolejny pomysł to zarabianie na zapalniczkach i bateriach- biznes bateriowo-zapalniczkowy

Ostatni pomysł to biznes na kontenerach

Chciałbym dowiedzieć się czy w obecnej sytuacji rynkowej przedstawione przeze mnie pomysły mają rację bytu? Czy osoba bez doświadczenia ma szanse, zakładając taki biznes na zyski?

Pozdrawiam, Łukasz

Pierwszy z pomysłów dotyczy zarabiania na choinkach w okresie przedświątecznym -biznes choinkowy

Kolejny pomysł to zarabianie na zapalniczkach i bateriach- biznes bateriowo-zapalniczkowy

Ostatni pomysł to biznes na kontenerach

1.Czemu nie:) Choinki w sezonie ponoć sprzedają się świetnie

2.Rzuciłem palenie a gaz odpalam na zapałki

3.Kontenerowy - czemu nie, o ile oczywiście będą firmy, które zechcą je wynająć, a ostatnio w czasach zapaści budowlanej która po euro zdaje się iść na Polskę, to może być różnie... Wolałbym nie inwestować w kontenery na wyrost, żeby mnie potem nie ścigały firmy windykacyjne

Pomysły ciekawe, ale nie jestem do końca przekonana co do ich opłacalności. Choinki w sezonie przedświątecznym sprzedają się świetnie, ale na ten pomysł wpadło już sporo osób, także konkurencja też jest duża. Tu znalazłam fajny artykuł pt. 10 pomysłów na własny biznes, może tu znajdziesz coś dla siebie :).