mkrawczykowski

Jak otworzyć sklep internetowy?

Recommended Posts

Kochani, od razu bierzcie pod uwagę paczki międzynarodowe, bo niejednokrotnie dostaniecie zapytania od Polonii za granicą i wtedy jest kłopot z wyszukiwaniem kurierów i cenników. Trzeba być od razu przygotowanym na taką ewentualność.

Ukraina, Kijow. Wspolpraca, kontakty handlowe Polsko-Ukrainskie. Zapraszamy do zapoznania sie z naszym rynkiem nieruchomosci, a takze ze sfera inwestycyjna. Gospodarstwa i grunty rolne, lesne, agroturystyczne; domy, mieszkania, dzialki budowlane; lokale uzytkowe, obiekty handlowo-komercyjne zlokalizowany w okolicach Kijowa zamieszkalym przez okolo 5 mln. ludzi.  Mozliwosc wynajecia powierzchni w 60 najwiekszych centrumach handlowych miasta. Udzielanie pomocy przy rekrutacji pracownikow i wynajmie mieszkan. Wyszukiwanie producentow, odbiorcow, dostawcow i kooperantow. Kampanie ogloszeniowe w mediach ukrainskich. Dystrybucja materialow reklamowych. Korespondencja handlowa. Tlumaczenia, uslugi doradcze, prawnicze, adwokackie, reklamowo-poligraficzne, audyt, ksiegowosc, rejestracja spolki oraz przedstawicielstwa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Zasadniczo się zgadzam, ale należy pamiętać o jednej rzeczy. Mam na myśli to, że większość osób nigdy takich zapytań nie dostanie. Nie wiem, może źle stawiam sprawę, ale takie jest moje zdanie.

Na pewno trzeba postawic na dobry hosting. Nie moze byc to ani darmowa opcja, ani zwykly hosting. Pod sklep internetowy potrzebny juz jest VPS - bez niego nie damy rady miec stabilnego sklepu. Polska firma Statnet http://www.statnet.pl/ ma w swojej ofercie najtanszy VPS juz od 14zl/msc. Dla e-sklepu - to wystarczy. Zapewniaja wsparcie adminow, dyski SSD, uptime 99,989% oraz prawa roota. Mozna potestowac ich oferte za darmo przez 10 dni.

23 godziny temu, Sayosa napisał:

Na pewno trzeba postawic na dobry hosting. Nie moze byc to ani darmowa opcja, ani zwykly hosting. Pod sklep internetowy potrzebny juz jest VPS - bez niego nie damy rady miec stabilnego sklepu. Polska firma Statnet http://www.statnet.pl/ ma w swojej ofercie najtanszy VPS juz od 14zl/msc. Dla e-sklepu - to wystarczy. Zapewniaja wsparcie adminow, dyski SSD, uptime 99,989% oraz prawa roota. Mozna potestowac ich oferte za darmo przez 10 dni.

Oprócz hostingu należy wybrać adres (domenę pod którą będzie się wyświetlał sklep). Im bardziej prosta, chwytliwa i łatwa do zapamiętania tym później mniejsze koszty wydane na reklamę sklepu w sieci. 

Najważniejsze to dobrze przemyśleć asortyment, bo jednak konkurencja jest spora. Trzeba w jakiś sposób wyróżnić się na tle innych sklepów internetowych, których obecnie jest bardzo dużo.  Na pewno konieczna jest pomoc firmy, która ma doświadczenie w tworzeniu takich witryn. Wiem, że takie doświadczenie ma http://www.webmi.pl/sklepy-internetowe/ . Trzeba się dobrze zastanowić nad wyglądem strony, nad tym, co powinna zawierać, jakich informacji nie może zabraknąć. Należy też zadbać o to, żeby strona sklepu dobrze wyglądała również na urządzeniach mobilnych, np. smartfonach.

Samo założenie sklepu to pikuś, później dopiero schody się zaczynają. Takie sklepu praktycznie nie istnieją bez porządnej reklamy. Dlatego polecam wam w nią zainwestować. A najlepszą reklamą sklepów internetowych jest oczywiście pozycjonowanie stron internetowych. Zadba o to dla was najlepiej http://sfeo.agency/

Ukraina. Domy z bala, sarmacki drewniane okna, dachy trzcinowe od producenta. Przyjmujemy zamowienia na domy z bala produkowane fabrycznie. Altany, wiaty, studnie, bramy. Dachy zielone, roslinne, trzcinowe. Czesc drewniana w bardziej skomplikowanych polaczeniach pod gust klienta, jaskolczy ogon z krzyzem weglowym. Lupany gont, blacha z posypka, karpiowka, cementowka. Drwi z kowalskimi okuciami, lniana izolacja w rogach budynku, dekoracyjne obicie scian, sarmacki drewniane okna ze szprosami. Bale, narozniki na ramie, kanadyjczyk z litego drewna, klejone itp. Jestesmy w stanie zrealizowac praktycznie wszystko. Produkcja, montaz pod klucz. Zapraszamy do naszego pawilonu pokazowego. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow

Zrób dobre rozeznanie - zbadaj rynek, podejrzyj konkurencję. Zadbaj o unikalny i różnorodny towar, bo to jest jeden z głównych czynników, jaki będzie przyciągał do Ciebie klientów na początku - tak samo cena. Kolejnym czynnikiem jest  dobra i funkcjonalna platforma sprzedażowa - w końcu to główny element sprzedawania online. Możesz uciec się do darmowych rozwiązań, jednak nie są one tak elastyczne jak dedykowane. Gdy zlecisz stworzenie e-sklepu profesjonalistom otrzymasz funkcjonalny i podatny na modyfikacje sklep, a kiedy coś przestanie działać, lub będziesz potrzebował pomocy - wsparcie techniczne masz niejako w pakiecie. Wybór należy do Ciebie. Ja zdecydowałam się na zlecenie zaprojektowania i stworzenia platformy solidnej i sprawdzonej firmie Interfeo - wszystko wygląda i działa świetnie. Klienci są zadowoleni z funkcjonalności sklepu, a my ze wzrostu sprzedaży. 

Moim zdaniem lepiej założy sklep na dedykowanym oprogramowaniu. Wtedy masz pewność, że sklep będzie spełniał dokładnie wszystkie wymagania, które przed nim postawimy. Jako przykład mogę wskazać sklep z oczyszczaczami powietrza, który nie wygląda jak żaden inny sklep konkurencji https://loveair.pl/oczyszczacze-powietrza

Dodatkowo sam układ treści sprawia, że nawigacja jest bardzo przyjazna. W sklepie możemy przeczytać wiele praktycznych informacji na temat konkretnych produktów, a także w jaki sposób można z nich korzystać, aby przedłużyć ich żywotność. Dlatego ja uważam, że nie wszystkie sklepy internetowe muszą wyglądać tak samo. Im bardziej oryginalny i dostosowany do potrzeb użytkowników design, tym większa szansa na sukces sklepu.

Najpierw zleć [url=https://heronart.pl/]projektowanie stron internetowych kraków[/url]. Najlepiej żeby sklep stworzyli profesjonaliści bo strona to wizytówka każdej firmy i klienci zwracają uwagę na to jak wyglada i czy jest prosta w obsłudze. Sama muszę w najblizszym czasie ogranąć stronę internetową do mojego małego sklepu.

http://homeandfood.net/

Witam serdecznie, chciałbym zaprosić Państwa do darmowego uczestnictwa w konferencji szkoleniowej e-commerce dla branży spożywczej i AGD. Uczestnictwo jest darmowe.

Tematy wykładów/szkoleń m.in.:

1. Gotujemy dobry sklep internetowy- Jak robić e-commerce ze smakiem, głową i nie skazywać się na porażkę już na starcie?

2. Omnichannel w 5 smakach. 5 sposobów na wszechobecność Twojej marki.

3. Nowa metoda płatności, która zwiększy atrakcyjność sklepu  Płacę później to metoda płatności, która gwarantuje zapłatę za zamówienie w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów.

4. Przez e-commerce do klienta - Chcesz wiedzieć, jak kanał e-commerce może wpływać na wewnętrzne procesy związane ze sprzedażą oraz jak wykorzystać ten potencjał?

5. Płatności online od kuchni- Bogate menu w rozwiązaniach płatniczych wpływające na budowę pozytywnego UX

6. Treści, które sprzedają- Co zamieścić na stronie sklepu, żeby zwiększyć ruch i konwersję?

7. Facebook, bon apetit! Czyli jak znajdować klientów i prowadzić skuteczne działania sprzedażowe na Facebooku dla branży H&F?

8. Receptura i składniki niezbędne dla sukcesu wdrożenia e-commerce- Potężna, skoncentrowana dawka wiedzy na bazie case studies.

9. Pomysł na... smaczny email marketing w branży food - Opowiem Ci, jak wykorzystać maila w branży food i sprawić, by Twój odbiorca miał apetyt na więcej.

Dla wszystkich uczestników zapewniamy lunch.

Link do rejestracji: http://homeandfood.net/rejestracja#content

Ukraina. Produkujemy na zamowienie artykuly spozywcze. Rafinada cukier 1,5 zl/kg buraczany, trzcinowy, bialy krysztal. Pakowany papierowa torbe, worki. Naturalny, surowy, drobny w saszetkach, rafinowany i skrystalizowany, prasowany w kostki. Latwo rozpuszczajacy sie, wielkosc kostki odpowiada standartowej lyzecze. Paczkowany 250,500,850g. Produkujemy na zamowienie private label  pod marka wlasna klienta artykuly spozywcze, dodatki slodzace z etykieta od 5tys.szt opakowan roznej gramatury. Slodziki, fruktoza, puder z dodatkiem syropu oraz zywnosc kuchnia organiczna, ryz, krupy, platki, maka, makaron, chleb ryzowy, sol morska. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Jest wiele pomysłów w takich dziedzinach w których nie mamy zbyt wiele wiedzy, to całkiem normalne, tylko przez popełnianie błędów i ponowne wykonywanie czynności, będąc bardziej doświadczonym jesteśmy w stanie osiągnąć swój cel.  Warto również korzystać z pomocy osób, które stały się profesjonalistami. Jeżeli macie pomysł otworzyć sklep internetowy i na nim zarabiać, to świetnie, nie odkładajcie tego na później. Tylko systematyczność i cierpliwość sprawia, że wychodzą rzeczy najlepsze :) https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/sklepy-internetowe/  myślę że tutaj każdy znajdzie wiele odpowiedzi ale również pomoc przy tworzeniu swojego e-sklepu. 

Ja skorzystałem z gotowego rozwiązania. W sumie jestem zadowolony z funkcjonalności sklepu, choć z drugiej strony przy gotowym oprogramowaniu ciężko jest wdrażać nowe ulepszenia, czy poprawki dla bieżących funkcji.

Ukraina. Skrzynie, opakowania europalety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow

Ja z kolei skorzystałem z rozwiązań firmy Interfeo - konkretniej zleciłem kompleksowe stworzenie strony i sklepu, wraz z oprogramowaniem. Rezultat jest taki, że otrzymałem świetnie wyglądającą stronę i sklep, których obsługa jest prosta i intuicyjna, plus mam zapewnione wsparcie techniczne . Gdy będę chciał coś zmieniać i rozbudować, to na pewno zwrócę się do nich. 

Do sklepu internetowego na pewno przyciąga wygląd strony, im ładniejsza i ciekawsza, tym więcej ludzi na nią zajrzy. Profesjonalną i ładną stronę www nie jest tak łatwo stworzyć. Dlatego ja skorzystałabym z pomocy odpowiednich specjalistów. Mogę na przykład polecić platformę themeforest.net.pl, ponieważ pracują szybko i solidnie, a ceny są niskie.

Skupiłabym się najpierw na wysokiej jakości usług i marketingu lokalnym. Możesz w momencie otwarcia dać jakieś rabaty, zniżki. Na pewno na początku trzeba będzie sporo zainwestować i nie liczyć się z każdym groszem...