Zaloguj się, aby obserwować  
Eryk

Profesjonalne Czyszczenie Obić Tapicerskich - pomysł na biznes

Recommended Posts

Od kilku lat prowadzę małą firmę sprzątającą i jednym z profilów działalności firmy jest właśnie Czyszczenie Obić Tapicerskich meblowych i samochodowych.

Mam do zaoferowania poradnik własnego autorstwa w formie ebooka na temat prowadzenia tego rodzaju biznesu.

Czyszczeniem tapicerki zajmuję się jakieś 5-6 lat i w tym czasie czyściłem naprawdę wszystko, miałem różnych klientów i byłem w różnych sytuacjach. Swoje doświadczenie i wiedzę skondensowałem pisząc ten poradnik. Uważam, że biznes związany z czyszczeniem tapicerki jest świetnym pomysłem na założenie jednoosobowej firmy i stworzenie sobie źródła dochodów, o których można jedynie pomarzyć w pracy na etacie.

Jeśli zdecydujesz się na inwestycję w ten poradnik, jestem pewien, że odniesiesz wiele korzyści czego szczerze Ci życzę.

Tematy poruszane w poradniku to:

- od czego zacząć ( dobór sprzętu i środków )

- rodzaje tapicerek

- rodzaje zabrudzeń

- jak czyścić ( praktyczne porady )

- czyszczenie tapicerki meblowej w domu klienta ( na co zwracać uwagę i jak czyścić )

- czyszczenie tapicerki meblowej w firmie

- czyszczenie tapicerki samochodowej

- czyszczenie tapicerki w samochodach ciężarowych typu Tir

- Sposób na podsufitkę

- czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej ( rodzaje skóry, dobór środków, sposoby czyszczenia )

- świadczenie usług klientom indywidualnym

- świadczenie usług firmom

- czyszczenie tapicerki jako dodatkowe źródło dochodów

- czyszczenie tapicerki jako stałe źródło utrzymania

- ile możesz zarobić

- jak szybko wystartować

- marketing w firmie usługowej ( jak skutecznie pozyskiwać klientów )

- jak zwielokrotnić zyski nie powiększając liczby klientów

- jak zapewnić sobie stały dochód w wysokości od 4.000 do 10.000zł. miesięcznie

Poradnik, pomoże tobie rozwinąć swój własny mały biznes dzięki, któremu możesz zarabiać od 4.000 do 10.000zł miesięcznie. Nie musisz zatrudniać ludzi, kupować drogiego sprzętu, opłacać biura, aby zarabiać takie pieniądze. Działając w pojedynkę możesz zarabiać wielokrotność średniej krajowej poświęcając od trzech do ośmiu godzin

dziennie na pracę.

Czyszczenie tapicerki to rodzaj usług, na który jest wciąż bardzo duże zapotrzebowanie i chociaż nie brakuje osób zajmujących się świadczeniem tego rodzaju usług, to tak naprawdę nie wiele osób zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem obić tapicerskich.

Link do strony ofertowej poradnika: [link usunięty]

Nie ma czegoś takiego jak poradnik, który "zapewni" takie zarobki.

Polecam tutaj - http://www.biznes-firma.pl/d.173.Pomysl_na_Biznes.html. Lepiej poczytać i pomyśleć nad własnym planem.

W ten sposób można faktycznie coś "złożyć".

Zgadzam się z forumiakiem. Poradnik jest ogólny a sytuacja w każdym mieście jest inna i dlatego do każdej trzeba podchodzić indywidualnie. Na pewno warto coś takiego czytać, bo może uda się coś sensownego dla nas podpatrzyć i wykorzystać. Abstrahując od poradnika firma sprzątająca to z pewnością jest dobry pomysł na biznes. Nie warto jednak od razu rzucać się na wszystko i na początek proponuje postawić na [link usunięty] . Dobra reklama, trochę pocztą pantoflową, a jak wyrobisz sobie markę to o zlecenia nie będziesz musiał się martwić.