Zaloguj się, aby obserwować  
xkrystekx

Sprzedaż w internecie markowego obuwia. Dostawcy?

Recommended Posts

Witam,

zastanawiam się nad rozpoczęciem internetowej sprzedaży (Allegro, może później innternetowy sklep) jakiegoś markowego obuwia + ewnetualnie "drobna odzież sportowa" jakieś koszulki, koszule Nike, Adidas, Puma itd.

Początkowo chciałbym zainwestować powiedzmy 5-10tys.

Co o tym myślicie, jest w ogóle sens pchać się w coś takiego? Bo konkurencja niestety nie jest mała.

Ma ktoś może jakiś kontakt do dobrej hurtowni z tej branży?

jak sam zauważyłeś konkurencja jest niesamowicie duża ... ale jak zainwestujesz w dobrą reklamę, zaangażujesz w to swoich znajomych i tzw. poczta pantoflową opowiesz o swojej firmie to masz szanse osiągnąć sukces ;) pamiętaj, że zawsze trzeba próbować i nigdy nie można się poddawać ;)

Pomyśl o butach dostępnych tylko w USA.

Ostatnio widziałem, że ktoś coś takiego chce kupić, ale nie ma pojęcia gdzie i jak.

Daruj sobie Nike, Adidasy i takie tam, bo konkurencja jest ogromna i 10 tys. zł to na pewno za mało.

Zdecydowanie dobra a raczej bardzo dobra reklama będzie nieodzowna. Musisz postawić na pozycjonowanie swojej strony internetowej. Jeśli potrzebujesz pomocy zapraszam na priv.

Kontaktu osobiście nie mam, ale myślę, ze na produkty tego typu jest wieczne zaptrzebowanie, i myślę, że choc konkurencja spora, t i tak znajdą się ludzie, którzy beda kupwac akurat od Ciebie!

Konkurencja w tej branży wydaje się mordercza. Wiele osób ma kontakty nie tylko na Zachodzie, gdzie można dostać modele niedostępne jeszcze Polsce, ale także na Dalekim Wschodzie gdzie odzież można dostać u źródła za grosze. Poza tym jest ebay i każdy może samemu zamawiać ciuchy z Azji za grosze. No ale nie chcę Cię zniechęcać, może jakieś wsparcie sprzedaży by ci pomogło, ale do tego potrzeba zainwestować znacznie więcej niż 10 tysięcy. Pozdrawiam