AndyPSV

Środek eliminujący kaca po ekstensywnym piciu alkoholu

Recommended Posts

Tabletka, która wzięta przed lub w trakcie wczesnej fazy picia alkoholu powoduje brak jakichkolwiek objawów kaca alkoholowego na drugi dzień (zero rozbicia fizycznego i psychicznego połączonego z brakiem objawów ze strony brzucha i głowy).

Koszt 1 tabletki, t.j. w cenie detalicznej k. 50 groszy. Natomiast sądze, że przy hurtowej produkcji cena mogłaby zejść do 20 groszy.

Produkt składa się z 3 substancji, które produkują taki efekt tylko w połączeniu. Są to składniki naturalne.

Produkt był testowany przez okres czasu k. 1 miesiąca i za każdym razem po obudzeniu na dzień następny nie odczuwałem żadnych objawów tzw. kaca alkoholowego – budziłem się po nim na następny dzień tak, jakbym wczoraj nie dotknął żadnego alkoholu (mimo wypicia zawsze dość znacznych ilości, po których normalnie na następny dzień byłem „nie do życia”). Warto także podkreślić, że w momencie kiedy produkt nie był zażywany wówczas objawy kaca alkoholowego zdawały się być zintensyfikowane. Te doświadczenia zostały także potwierdzone przez grupę kilku osób, które dobrowolnie zgodziły się środek przyjąć.

--

Zdaję sobie sprawę, że na rynku istnieje coś podobnego – nazywa się 2kc. Jednak różnica pomiędzy obu jest DIAMETRALNA. 2kc po pierwsze leczy symtpomy (czyt. kompletnie nieefektywne), czyli jest brane na kaca, po to aby zmniejszyć jego skutki. Ten produkt natomiast, zapogiega kacowi całkowicie go eliminując na drugi dzień. Człowiek czuje się tak, jakby praktycznie wczoraj nie wypił kieliszka. Testowałem produkt i nie ma w ogole żadnego porównania pomiędzy dwoma środkami. Poza tym kosmiczna cena 2kc (8-10 zł) i konieczność zjedzenia 4-6 tabletek nie zachęca do jego kupna nie wspominając także przede wszystkim o wątpliwym działaniu tego środka w porównaniu do tego, który jest oferowany w tym biznesplanie.

Jednak nie posiadam zasobów pieniężnych (na opatentowanie składu – kombinacji substancji oraz produkcję), aby w/w pomysł wprowadzić w życie. Mógłby on znaleźć sprzedaż w sieciach sklepowych na całym świecie (jednak docelowo zaczynając od Polski) np. w sklepach monopolowych, spożywczych (Lewiatan, Biedronka) czy też aptekach, kończąc na kioskach ruchu. 1 tabletka w opakowaniu za 2.40-3 zł.

W celu przetestowania produktu proszę o odwiedzenie mnie pod adresem podanym w tabeli, w punkcie 1.1, gdzie wymieniony wyżej środek wezmę wraz z potencjalnym inwestorem.

Sam produkt jest rewelacyjny (a raczej: rewolucyjny).

Poszukuje finansowania: http://xernt.com/biznesplan.doc

Biznes (pomysł) jest jak najbardziej prawdziwy i poważny.

@karski1: jest

bierze sie ja przed piciem; na skutki raczej nic nie pomoze - co najwyzej zmniejszy (nieznacznie, patrz 2kc jako produkt niedzialajacy, a obecny na rynku - w relacji do mojego).

Na rynki wschodnie - proponuję się też przenieść :)

-----------------Niestety pomysł bardzo dobry i o klienta możesz sie nie martwić. Przykre tylko jest to że na to bedziesz miał ogromne zapotrzebowanie w naszym społeczeństwie. A powinno być zupełnie odwrotnie, każde przedawkowanie powinno skutkować kacem tak dużym aby gnębił delikwenta ze 3 dni. Żeby pamietał że przez ten czas był wyłączony z życia i zatruł życie innym, że nie był w pracy i stracił. I ogólnie zostaje uwazany za moczymordę i człowieka nie godnego zaufania. I tak powinno być postzregane pijaństwo. Ile przez to tracimy z życia? Nie jestem przeciwnikiem picia, sam lubię wypic ale z umiarem. Ta tabletka pozwoli juz nie na picie a hlanie bez zachamowań. I prawdopodobnie nikomu z jej powodu rozumu nie przybędzie. Ale na to nie patrz -biznes jest biznes.

Problem jest tylko taki, ze kasy na to nie dostane od nikogo.

Jesli nie chcesz tabletki to nie bedziesz musial jej brac, a ci co pija - oni jej nie beda potrzebowac, bo do kaca to oni nie doprowadzaja. Badzmy szczerzy.

Produkt jest przeznaczony dla ludzi jacy wykonuja swoje obowiazki w normalny sposob, a wychodza sobie w sobote na zabawe i chca sie czuc dobrze dnia nastepnego. Likwiduje 100% objawow kaca, jednak tabletka musi byc zazyta na godzine przed spozyciem alkoholu.

Jest to produkt, z ktorego sam aktywnie korzystam.