AnoMaciek

Fotel do pracy

17 postów w tym temacie

no to masz szalenie wymyślny ten fotel, ja do swojego biura zakupiłem taki: www.tanie-meble-biurowe.com/nova-steel-cf-lb-alu-nl-cm-si/, jest nie tylko bardzo wygodny, ale i ergonomiczny, według mnie prezentuje się naprawdę godnie, co zresztą widzę po minach moich klientów :D

Ja mam skórzany fotel z wysokim opraciem, jest bardzo bardzo wygodny, a jego jedyną wadą jest to, że strasznie trzeszczy oparcie, gdy się wiercę :D :P

maupiatka - mniej wiercenia polecam :), a dla mnie oprócz wygody liczy się też design, ten: jest fajny http://sprzedajemy.pl/4-fotele-biurowe-sitag,2375262 , trochę kosztuej niestety. A ten z kolei fotel z ogłoszenia jest taki klasyczny, ale ma to co lubie bardzo, czyli wygodne oparcie pod głowę. Ja mam jeszcze taką specjalną nakładkę, która wpasowuje się w krzywiznę lędźwiowego odcinka kręgosłupa, odcąża go i nawet przy długotrwałaym siedzeniu plecy nie bola.

Ja mam skórzany fotel z wysokim opraciem, jest bardzo bardzo wygodny, a jego jedyną wadą jest to, że strasznie trzeszczy oparcie, gdy się wiercę :D :P

Ja właśnie szukam takiego, który by nie trzeszczał do domu. Mój partner sporo pracuje w domu, także w nocy i to trzeszczenie doprowadza mnie do szału!:)

Ja mam zwykły fotel komputerowy, teraz jednak namawiam szefa na biurka wrocław, mam takie w domu no i przyda się mi takie w pracy. Jest bardzo eleganckie i wygodne. Mam nadzieję że już w nastepnym miesiącu będę je miał.

Ja sprawiłem sobie ostatni wygodny fotel obrotowy, zamawiałem w brw: http://www.brw.com.pl/krzesla_obrotowe/?m=...koj-mlodziezowy - zależało mi na czymś komfortowym ale w dobrej cenie ponieważ w ostatnim czasie musiałem troszkę zaoszczędzić ;)

Jestem zadowolony - jest dobrej jakości i ma nowoczesny wygląd tak więc pasuje do wystroju pomieszczenia.

Długo szukałam dobrego krzesła i w końcu trafiłam w Ikei. W dodatku wybierałam metodą "siadaj i próbuj" a nie cenową. I cóż się okazało, krzesło za niecałe 2 stówy było najwygodniejsze, biło na głowę te za 400 - 800 zł. Kupiłam, używam trzeci miesiąc i jest naprawdę ok.

Ja właśnie szukam takiego, który by nie trzeszczał do domu. Mój partner sporo pracuje w domu, także w nocy i to trzeszczenie doprowadza mnie do szału!:)

Jak znajdziesz, to koniecznie daj znać, bo mój też mnie już wkurza :P

Na fotelu jak to napisałeś "a'la moda na sukces" to raczej nie chcialabym siedzieć z prostych przyczyn finansowych: świadomość, ze siedzę na czymś wartym tyle kasy by mnie stresowała:)

Już wolałabym jakiś fotel w granicach do 1500 pln - i takie w sieci można znaleźć i sa całkiem ok:

Relaks_SG_m.jpgFotel_Relaks_SGC_m.jpgKrzeslo_Free_m.jpg

Zdjęcia wyżej z przedziału do 500 zł z http://www.centrumkrzesel.pl/

Witam

A na jakim krzesełku chcielibyście siedzieć na konferencji, szkoleniu etc? Pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy to wygodne, wygodne i jeszcze raz wygodne. Jestem po kilkugodzinnym szkoleniu, na którym krzesełka przedstawiały wiele do życzenia. I powiedziałam sobie : Nigdy więcej:) Z ciekawości zaczęłam przeglądać i szukać krzeseł, te krzesła konferencyjne bardzo mi się spodobały, chyba będę musiała namiary na producenta wysłać temu nieszczęsnemu organizatorowi szkolenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się