antenucci

Leasing a samochód osobowy

Recommended Posts

Chciałbym skorzystać z oferty użytkowania auta przez jakiś czas, ale nie wiem jakie są kruczki prawne. Tzn. nie mam pojęcia jak wtedy odliczać Vat i przede wszystkim - czy paliwo podlega opodatkowaniu? Wyjaśnijcie laikowi, jeśli macie odpowiednią wiedzę, bo już nie wiem co robić...

Dzięki, dałeś mi w ten sposób natchnienie na zawarcie współpracy z firmą leasingową. Teraz tylko kwestia wyboru odpowiedniej marki, a jest z czego wybierać ;)

Gość rgp

Ostatnio słyszy się same pozytywy o Raiffeisen Leasing S.A.

Są też na pierwszym miejscu w wynikach na Google.pl...

Proponuję odwiedzić:

[link usunięty]

[link usunięty]

:)

przydatny link (chodzi mi o bankiera). Natomiast nie otwiera mi sie to na czym najbardziej m zalezalo- info o europejskim funduszu leasingowym..

[/quote

TO prawda.bardzo ciekawa strona.Co prawda dla mnie bardzo fachowa,ale jak się czyta drugi trzeci raz to można zrozumieć.Nie wiem Harmonia dlaczego nie otwierało ci się info o efl.

Mnie wszedł bez problemu.Spróbuj wejść na alfebetyczny spis firm a póżniej na ich nazwę.

przydatny link (chodzi mi o bankiera). Natomiast nie otwiera mi sie to na czym najbardziej m zalezalo- info o europejskim funduszu leasingowym..

Witam,

a jakich informacji o Europejskim Funduszu Leasingowym Pani poszukuje? Może mógłbym służyć pomocną dłonią?

Pozdrawiam,

A ja mam takie pytanie. Czy opłaca się brać auto w leasing? Sam zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, wiem że jakiekolwiek umowy z bankiem nie wychodzą na dobre, ale wszym zdaniem warto jest skorzystać?

Zobacz koniecznie http://www.immobilier-nieruchomosci.pl!

Ja od mam 2 lata insignie w leasingu. Gdyby nie taka opcja, nie mógłbym pozwolić sobie na taki autko. Bardziej się opłaca niż kredyt jak prowadzisz działalność. Możesz sprawdzić to z czego ja skorzystałem: [link usunięty] .

A powiedzcie mi jakie macie ubezpieczenie samochodu? Korzystaliście może z tej aplikacji  ? 

Trafiłam na nią jakis czas temu i bardzo mnie zaciekawiła. Chciałabym z jej pomocą wykupić ubezpieczenie do mojego firmowego auta.

Ja ostatnio brałem w leasing Toyotę Corollę z oferty  [link usunięty]  . Zajęli się oni wyliczeniem idealnej kwoty oraz rat, zaś ja stałem się właścicielem super samochodu. Takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne. Masz gwarancję wysokiej jakości pojazdu, świeżego o wspaniałym stanie technicznym i wizualnym. :)

A macie już wybraną odpowiednią firmę leasingową? Ja już trochę szukałam i wiem, ze nie jest to najłatwiejsze zadanie. A nowy sprzęt w firmie to często jest konieczność i mówie tu nie tylko o samochodzie ale także o wyposażeniu do biura jak sprzęt biurowy, laptop itp. Na takie rzeczy również możecie wziąć leasing. Bardzo fajną opcją jest leasing od  [link usunięty]  Nie patrzą na wasze dochody i to ile wasza firma jest już na rynku

Obecnie najlepsze warunki daje ta firma - http://bezkredytu.pl.tl/  Do tego każdy kto zechce może mieć tu solidny biznes na umowie. No i oczywiście swoje nowe auto praktycznie za darmo. 

samochód w leasingu się opłaca, bez dwóch zdań ;) choć oczywiście wszystko zależy od miejsca z ktrego bierzesz auto. I tutaj mogę ci powiedzieć, że lepiej brać samochód w leasing od sprawdzonych sprzedawców jak np salon carolina toyota włochy. Wiadomo, że firma z renomą będzie miała transparentne podejście do klienta. Unikaj jakiś małych nieznanych firm

Zgodzę się z tym, że należy unikać małych, nieznanych firm. Ja ze swojego doświadczenia leasingi samochodowe mogę polecić w Toyota Banku - korzystałem ja, szwagier i jego znajomy i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków, bo naprawdę dobry leasing potrafi być bardzo nieobciążający.

Podobno bardzo dobre warunki leasingowe ma Platforma Finansowa. Osobiście nie korzystałam, ale brat prowadzi warsztat samochodowy i brał ostatnio sprzęty w leasing. Korzystał z oferty leasingu online. Wszystko w tedy załatwiał online bez wychodzenia z domu, decyzję o przyznaniu również dostał natychmiastowo.