Zaloguj się, aby obserwować  
jungtupi

strona internetowa.

Recommended Posts

chcialbym zaczac zarabiac na stronie internetowej myslalem o jakich przepisach kulinarnych czy cos takiego mniej wiecej cos jak to :

[link usunięty]

i mam pytanie, jak stworzyc taka strone, jak ja wypromowac i jak zaczac na niej zarabiac ? bardzo dziekuje za odpowiedzi :]

Czeka cię dużo dużo pracy, potu i krwi zanim strona zacznie zarabiać, ale nie jest to wykluczone, najważniejsze aby pozyskać wiele źródeł wejść, typu wyszukiwarka google, facebook, inne sperwisy społecznościowe. Jeżeli chciałbyś zarabiać na adsensie to mogę Ci powiedzieć że średnio w dużym przybliżeniu miałbyś około 4 euro za każdy 1000 uu

--------------------------

http://www.wirtualny-wizerunek.pl Wirtualny Wizerunek

Twoja strona mi sie podoba. Na samej stronie mozna zarobic, ale zeby wygenerowac ogrom samoistnych wejsc to juz nie takie proste.

[link usunięty] Nowa Nowatorska Platforma Marketingu Spolecznego, ktora 100% uzytkownikom wyplaca wynagrodzenie. Dopiero w tym miesiacu startuja, wiec szanse na wieksza kase dla pierwszych sa zdecydowanie wieksze.

Proponuje zebys wlasnie o czyms takim pomyslal - nawet jako dodatek na stronie. Zachecam do szczegolowego zapoznania sie z oferta. Naprawde Warto!

chcialbym zaczac zarabiac na stronie internetowej myslalem o jakich przepisach kulinarnych czy cos takiego mniej wiecej cos jak to :

[link usunięty]

i mam pytanie, jak stworzyc taka strone, jak ja wypromowac i jak zaczac na niej zarabiac ? bardzo dziekuje za odpowiedzi :]

Witam,

Tak jak wcześniej koledzy wspomnieli nie będzie łatwo. Takich serwisów jest bardzo dużo i trzeba się liczyć z dużym kosztem na pozycjonowanie. Choć oryginalne przepisy na dania, które będą smakowały użytkownikom mogą spowodować, że samo się rozreklamuje.

--------------------------------------------------

Zapraszam do obejrzenia [link usunięty] - z profesjonalnej linii!

Zakładając stronę internetową, na której chcemy zarabiać, należy wybrać taką tematykę, któej jest mało w sieci. Jeśli będziesz kolejną milionową stroną na ten temat, ciężko będzie Ci się wybić. Pozycjonowanie strony będzie długie i pracochłonne. Jednak wierzę, że Ci się ida ;]

Wypozycjonowanie strony = mega budżet. No chyba, że ktoś jest specem, to wtedy zdecydowanie mniejsze koszty.

Niezaprzeczalnie jesteśmy liderem w organizacji [link usunięty]

Zależy jaką stronę pozycjonuje się. Jeżeli masz stronę, która ma mało konkurentów to problemu być nie powinno. Tak jak już wyżej ktoś zobaczył najlepiej założyć coś nowego, o czym jeszcze mało w sieci jest, a co może stać się trendy, inaczej nie ma większych szans bez sporego kapitału.

Trochę stary temat, ale wpiszę dla potomnych. Tak jak już zostało napisane, jest masa tego rodzaju stron. Jak już to proponuję by ten ktoś przełamał się i zamiast prowadzić stronę o przepisach, niech weźmie zainwestuje w kamerkę i gotuje u siebie w kuchni ciekawye potrawy, które rzeczywiście w jakiś sposób zmienią upodobania i przyzwyczajenia (w przygotowywaniu posiłków) u oglądających te nagrania.

Ja np. lubię kanał tego uzytkownika: [link usunięty]

Kręcąc tego rodzaju rzeczy można się promować jakimiś ciekawymi nagraniami które mają szansę na tzw. "virala", np. przygotowując jak najbardziej kaloryczne posiłki, jest taki kanał na YT jak amerykanie robią coś takiego, jednak zapomniałem nazwę kanału.

Po czasie można napisać książkę kucharską i dzięki wypracowanej marce sprzedać sporą ilość :)

trudno będzie przebić się wśród tych wszystkich portali gastronomicznych, które juz istnieją, więc nie wiem za bardzo czy jest sens pakowac się akurat w taki biznes

Dobra i pewna reklama biznesu - przynajmniej moim zdaniem - to strona internetowa. Wiadomo do najtańszych inwestycji ona nie należy ale czeska firma [link usunięty] swoim kilentom hostingowym proponuje postawienie strony za darmo. Cyba warto sie zapoznać z oferta ;)

Droga do tego jest długa i wyboista. Zanim zarobisz pierwsze większe pieniądze na swojej stronie czeka Cię duuużo pracy.

-----------------------

Nowe http://www.domy-future.pl i okolice.

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami. Droga długa i wyboista, na dodatek choć minął rok wiele nie zostało zrobione.

Zacznę od plusów strony, żeby nie było ze narzekam :P :

• strona ma dużo wartościowych (unikatowych) artykułów,
  • multum zaindeksowanych stron (czyli widocznych dla Google),
  • page rank 4,
  • możliwość oceniania przepisów,
  • schludny wyglą i przyjazny interfejs.

Minusy:

• obszerna dziedzina, przepisy, przyprawy, prawie mydło i powidło. Takie strony trudne są do pozycjonowania, czyli zwiększenia ruchu pochodzącego z wyszukiwarek.
  • długo się wczytuje, na dodatek na spotkanie wychodzi mi reklama na całe okno,
  • poprawy wymagają meta tagi, bo są za długie albo nie ma ich w ogóle. Nawet na stronie głównej niam, Meta Description jest za długie. Tagi opisujące obrazki też wymagają poprawy.

Generalnie przydałby się audyt seo.

Zarabanie za pomoca strony interentowej to wbrew pozorom ciezki kawałek chleba i wiele godzin spędzonych przed monitorem aby cały czas poprawiac,ulepszac oraz minitorować cała stronę. Zanim zaczniesz zarabiac na pewno minie trochę czasu,ale szablon graficzny jak i cały układ jest bardzo czytelny. Poczatek masz dobry.

Dokładnie to bardzo ciężki kawałek chleba. Więc na początku bym się nie porywał na jakieś drogie projekty bo może się okazać, że wtopisz i co wtedy?

Co do samej strony to proste strony internetowe można sobie zamówić oparte na bardzo dobrych szablonach za mniej niż tysiąc złotych, więc nie dawajcie się naciągać jak firmy Wam proponują za stronę z dwiema podstronami po 2000 zł.

Tutaj przykład firmy, która coś takiego robi - http://webimporter.pl/ ze względu, że stawiają strony na gotowych szablonach są dużo tańsi, a zarabiają głównie na dostosowaniu strony do Waszych potrzeb, czyli umieszczenie treści, grafika odpowiednia do Waszej tematyki.

Na początek bardzo ciekawa opcja.

O ile widzę to portal z przepisami kulinarnymi, takich stron jest tysiące w Polsce, mimo że branża z blogami kulinarnymi się cały czas rozwija to jednak trudno nowym nawet bardzo dobrym blogom się wybić.

[link usunięty]