Zaloguj się, aby obserwować  
Eizzy

Sklep internetowy przy hurtowni

Recommended Posts

Witam,

Wpadłam ostatnio na ciekawy pomysł, przynajmniej tak mi się wydaje. Planuje otworzyć sklep internetowy z asortymentem sportowym, specjalizujący się w tracking i wspinaczce górskiej i ściankowej. Pomysł ten wziął się nie tylko z zainteresowań, ale takżę ze względu na to, że w okolicy mojego mieszkania jest hurtownia sportowa. Pomyślałam, że łącze miłe z pożytecznym, odchodzą mi koszty magazynowania itp. po prostu sprzedaje towar, który kupuje w cenie hurtowej. Wysyłałbym przysyłki conajmniej raz w tygodniu, w zależności od sprzedaży.

Co o tym myślicie?

Witam,

Otworzenie sklepu internetowego to teraz temat w modzie. Lecz jest to bardzo ciężki temat!!! Dlaczego? Koszta przede wszystkim! Na początku myślimy o oprogramowniu sklepu ( 1000-2000zł) następnie wygląd sklepu ( 1000zł miniumum ), wystawianie nowych produktów ( ktoś to musi zrobić), fajnie by było jeszcze zeby to ktoś kupił ale musi najpierw wejść i tu zaczyna się problem = pozucjonowanie!!! Zanim nasze produkty będą widoczne dla klientów minie jakiś czas ( 3,4 miesiące jak zajmie się tym osoba znająca się na rzeczy) a co w tym okresie? Ta wypowiedź to tylko kropla w morzu... Nie chcę straszyć ale należy przemyśleć zanim włoży się pieniądze.

--------------------------------

Prowadzę [link usunięty] z akcesoriami do salonu i wiem, że duże pracy i wiedzy potrzeba do tego!