Zaloguj się, aby obserwować  
ipremiumstore

Import towarów z Chin -Akcesoria telefoniczne

Recommended Posts

Witam,

Nazywam się Łukasz Karczmarek, i od około dwóch lat zajmuje się importem towarów z Chin, które pózniej z powodzeniem sprzedaje - głównie sklepy internetowe, centra handlowe, sklepiki itp. Chętnie pomoge z wyżej wymienioną branżą, gdyż powoli się z nią rozstaje - pozwoliła mi na zebranie kapitału na kolejne biznesy.

Krótko o biznesie/cenach/możliwościach...

Przebicie na akcesoriach w zalezności na czym sie skupimy jest od 100% do 5000% netto - jest to realny zarobek udokumentowany.

Ze swojej strony moge zapewnić kompleksową pomoc w sprowadzeniu wybranych akcesoriów.

Mam wypracowane bardzo dobre kontakty z fabrykami w Chinach.

przykładowe ceny akcesorii:

Kable iphone/ipad/samsung/htc/inne - ~0,40$

ładowarki iphone/ipad/samsung/htc/BB/inne - od ~0,60$

smart cover ipad/ futerały galaxy tab od ~4,5$

rysiki, futeraly,uchwyty,czesci zamienne, inne akcesoria - zgodnie z wymaganiami - od 0,40$

Z tematu można się spokojnie utrzymać nie wychodząc z domu - sklepy internetowe, allegro, inne, a może skep stacjonarny?

Zachęcam do kontaktu, możemy się również spotkać w naszym biurze w miejscowosci Klaudyn - tóż obok dzielnicy BEMOWO WARSZAWA.

Pozdrawiam

Łukasz Karczmarek

www.ipremiumstore.pl - jedna z naszych stron

Zgadza się, ale wielu przedsiębiorców ma problem z odpowiednim zaksięgowaniem importu towarów z Chin. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem takiej działalności warto sobie zerknąć tutaj http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac-im...-towarow-z-chin . Jest tam dokładnie wszystko wytłumaczone. Warto przyswoić sobie takie informacje.

Chiny to naprawdę ciekawy temat, ja jestem tym bardzo zainteresowany - mogę Wam też polecić bloga, na którym ciągle piszą przede wszystkim o szansach dla polskich importerów: http://chiny24.com. Osobiście nie sprowadzam jeszcze niczego z Chin na większą skalę, ale planowane jest otworzenie małej działalności, która docelowo ma zajmować się sprowadzaniem przede wszystkim akcesoriów elektronicznych, które to np. na Aliexpress sprowadzane są najczęściej.

Popyt na produkty z Chin jest spory i raczej prędko się to zmieni, także warto rozważyć zajęcie się ich importem, chociaż początkowo może to nastręczyć sporo problemów, szczególnie komuś, kto nie zajmował się wcześniej importem - warto też zauważyć, ze import z krajów azjatyckich jest bardziej skomplikowany, niż z np. europejskich. W razie czego można przekazać większość zadań związanych z importem innej, wyspecjalizowanej w tym firmie http://e-logistics.pl/import która zajmie się np. znalezieniem odpowiedniego dostawcy, czy transportem.

Import produktów z Chin nie jest taki prosty - wbrew pozorom zakup produktu w dobrej cenie nie jest tak prosty... Sama odprawa celna potrafi być niezwykle skomplikowana. Mam w związku z tym pytanie - czy decydując się na import z Chin warto korzystać z usług firm takich jak http://rusak.pl zajmujących się obsługą celną?

To racja, zanim zdecydujesz się na import towaru z Chin, warto sprawdzić wszystkie szczegóły i formalności  z tym związane, tak aby potem nie być rozczarowanym. Dowiedz się też jak wygląda kwestia odpraw celnych.

Również zajmuje się importem towarów z Chin. Jeżeli chcecie importować towary z tego lub innych krajów spoza Unii Europejskiej to musicie nawiązać współpracę z agencją celną. Ja korzystam z usług firmy www.notom.pl Bardzo mi ułatwiają import i export towarów.

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną agencją celną, której można zaufać polecam skontaktować się z www.nieten.net.pl Firma ta poza usługami celnymi świadczy też usługi związane z transportem i magazynowaniem towarów.